Červen 2006

CHALOUPKA

26. června 2006 v 12:41 | Jiri Hadrava
Milí sportovní kamarádi, doufám, že nikdo z vás už dnes nelituje letošního zájezdu na chaloupku. Za organizační výbor jsme se snažili připravit takový program, který by vás po všech stránkách uspokojil. Gurmánská strava, dobrodružné výlety, zpěv, dostatek mýdel ve sprchách a klid v nočních hodinách....Tlačenky a vajíček bylo snad taky dost:-)?Ještě se mělo dle upoutávky podařit svléknout několik místních žen v proslulém podniku Kozy Ven, ale Kučera to nezvládnul (psychicky se zhroutil už v telefonu a brečel, že on teda takový věco měsíc před svatbou dělat nebude) a já sám taky nemůžu všechno zachránit. A Petru od Medvěda jste stejně všichni svlíkali očima, takže náhradu jste měli.
Jediný co chybělo, bylo pár kluků z týmu, hlavně Standíka jsme všichni postrádali. Ale bohužel, přechodil sennou rýmu a musel tak na pár dní zalehnout do pelechu. Jet nemohl, bo čaj a aspyrin na chaloupce nebyl a nejbližší lékárna byla 60 mil daleko. Budeme ti ale všechno do podrobna vyprávět.
Závěrem bych chtěl všechny upozornit, že je na světě DVD film Chaloupka z perníku 2006, z dílny renomovaného režiséra inžinýra Jaroslava Červeného. Stojí za vidění. Cenu ještě probereme s rejžou a Náčelníkem.
Tak až dáte večer děti spát, pusťte si s manželkami a svými dívkami tenhle dokonalý novátorský snímek, který se zřejmě stane legendárním. Vaše ženy budou spokojené...Kafko, ale nemusels ho ukazovat celýho...

POSTUUUP

21. června 2006 v 14:12 | Jiri Hadrava
Tak jsme se dočkali. Po výhře 6:0 nad Olešnou v posledním zápase sezóny se fotbal v Městečku dočkal a po 34 znovu vyhrál okresní přebor. Nad stolem teď leží otázka postupu do krajské I. B třídy.
Sobotní oslavy byly mohutné, zasloužené a velmi příjemné. Díky všem, kteří se na nich podíleli. Jak po stránce organizační, tak po té sportovní. Vyhrát soutěž, i když jen okresní úrovně, je skvělý pocit.

Kondolence

12. června 2006 v 8:18 | Jiri Hadrava
SK Lišany - SK Ohnivec Městečko 1:1 (0:1)
No co k tomu říct. Chlapci, byla to hrozná bída, ale to víte všichni stejně dobře jako já. Doma s Olešnou to musí vypadat úplně jinak. Včera měl výbor schůzi, tak snad něco vymysleli.

GRATULACE

9. června 2006 v 9:42 | Jiri Hadrava
Gratulujeme naší trenérce Stanislavě Jansové k dnešnímu svátku. Zejtra jí uděláme radost a vemem zato. Sportu zdar!

Zápas roku

5. června 2006 v 22:01 | Jiri Hadrava
SK Ohnivec Městečko - SK Senomaty 4:0 (1:0)
V zápase mezi prvním a druhým týmem tabulky viděly zaplněné tribuny (kolem 200 diváků) skvělý fotbal. Herně vyrovnané utkání Ohnivci zvládli především díky zkušenostem lépe a zaslouženě porazili doposud vedoucí Senomaty a odsunuli tak největšího soupeře v boji o postup do I.B třídy na druhé místo.
Domácím se dařilo. Všechny řady podaly téměř optimální výkon. Skvělé obraně několikrát výrazně vypomohl bravurními zákroky brankář Tomáš Rédl a opět potvrdil, že když dá do utkání všechno, je jedním z nejlepších brankářů v soutěži. Jo, škola starýho Jardy Kukly z SK je pořád vidět.
Záloha tentokrát neměla pohyb mátožný (budu asi nucen poopravit slova hymny), bojovala, zodpovědně se vracela v defenzivě, připravovala šance i sama střílela góly.
No a v útoku jsme měli Besťáka, kterej umí dávat góly od přírody.
Soupeř se snažil, má určitě perspektivní mladé mužstvo, ale Městečko mělo zápas zcela pod kontrolou a vítězství si zasloužilo (se slovem souložit to nemá nic společného).
Dalším pozitivem vydařeného sobotního odpoledne bylo, že utkání rozhodoval Pavel Franěk. Dnes už ligový rozhodčí převyšuje okresní kolegy opravdu znatelně a jeho cit pro hru a moderní fotbal udělá z obyčejného okresního derby zajímavou podívanou pro diváky, protože hráčům umožní předvést na hřišti všechno, co je na fotbalu krásné.
Branky stříleli: Bestajovský 2, Bauer a Šnídl.
Dvě kola před koncem vede Městečko v tabulce o 2 body. Na závěr nás čekají dva tradiční a nevyzpytatelní soupeři Lišany a doma Olešná.
Kluci, to už musíme.
Nechci vás zdržovat, ale závěrem bych rád vyhlásil anketu o nejblbější mužstvo, se kterým jsme se v soutěži potkali. Budu volit jako první a můj hlas je jednoznačný: Branovští sokolíci. Nejen kvůli plačtivému divadelní tragedii, jakou u nás předvedli, ale taky kvůli tomu, že i letos jako v každých volbách po roce 1989 na vyfoukaném vršku zas vyhráli komunisti.Hanba.