Poslední match and dokopná

18. června 2007 v 11:19 | Drevokocurisko |  Články
FK Chmel Mutějovice - SK Ohnivec Městečko 2:0 (1:0)
Zápas trpěl chronickými příznaky konce soutěže, pro obě mužstva byla záchrana v I. B třídě to nejpodstatnější a v sobotu odpoledne už chyběla motivace. Pokazil jej též pan rozhodčí, který byl nadevší pochybnost ve stavu, slušně diplomaticky řečeno, společensky i sportovně unaveném. Kucí to na obou stranách šolíchali vyrovnaně, ale domácí se přece jen dostali do více šancí, ač byli zejména ve druhé půli pod stálým tlakem. První gól vstřelil po chybě v souhře obrany do prázdné brány Sajner a vítězství Mutějovic pečetil v závěru z přímého kopu Linhart.
Městečko: Abrahám - Langmajer - Patera, Zrubec (Beneš), Kučera - Červený, J. Urban, Hadrava, P. Urban - M. Bestajovský, Blecha.
No a potom už vypukla dokopná - velká, barevná, šťastná, přátelská, veselá, chutná, voňavá, netradiční, bigbítová, hlučná, velkolepá....a zbytek už nechám na vás, milé děti. Jakpak vám se líbila?
P.S. fotografie z dokopné se objeví na stránkách do několika dní. Tímto vám děkuji za čtenářskou přízeň během tohoto ročníku a do další sezony se snad polepším. Georg von Hohenlohe
 


Komentáře

1 Standa Jansa Standa Jansa | 18. června 2007 v 15:06 | Reagovat

Jirko, patří Ti poděkování za to, jak se o naše stránky staráš.  Po každém zápase na článek netrpělivě čekám a je to radost vždycky číst. Jen by se do diskuze mohlo zapojit více lidí.

2 Drevokocurisko Drevokocurisko | 18. června 2007 v 15:55 | Reagovat

To jo, když oni se asi stydí...a někteří nepoužívají příbor, toaletní papír ani mobil, natož internet. A znám jednoho a ten chodí bos a někdy i v klobouku. Mám info, že Urbis usnul v Grandu a byl pomalován bandou chuligánů indiánskými motivy a následně odvezen vězeňskou službou do cely předběžného zadržení:-)Je na tom alespoň píď pravdy?

3 Vašek Vašek | E-mail | 21. června 2007 v 14:38 | Reagovat

Blahopřeji Vašemu klubu pod Křivoklátským hradem  k záchraně v I.-B třídě sk.A, protože další nováček Sokol Hostivice jde dolů.

Nejprve jsem si myslel, že pujdete spolu se Slovanem Kladno dolů vy,ale když jste se ke konci Jara 2007 chytli a vyhráli pár zápasů  a viděl jsem jak Slavoj Kladno padá tabulkou tak jsem si řekl, že to s Vámi není tak špatné.

Rovněž tak po každém kole čekám na články,kterým jsem zpočátku nerozuměl(jsou psány jinak než jsem zvyklý,ale teď mi to již nevadí)

Jestli máte chuť můžete se podívat na moje články  na www. lidice.cz v rubrice FOTBAL. Dále doporučuji (podle chuti) číst i rubriku CESTOVATELÉ,kterou  jsem společně s kamarádem "nestonem" nedávno založili(můžete přidat i své poznatky s fotkama a odeslat je na připojenou adresu . Příští rok se znovu utkáme a doufám, že  Vás znovu porazíme v obou zápasech tak jak to bylo letos. Přejí hezkou dovolenou v Tatrách a snad si znovu počtu něco pěkného o našem oblíbeném sportu. A chlapi moc nepijte,protože alkohol je metla lidstva a vyhání to peníze z kapsy a také tropí nepříjemnosti jak v osobním tak i pracovním a sportovním životě. Fotbalu zdar přeje předseda Sokola Lidice.

4 Standa Jansa Standa Jansa | 21. června 2007 v 14:52 | Reagovat

Není úplně jisté jestli se v příštím roce utkáme zase. Ke čtyřem mužstvům z rakovnického okresu totiž ještě přibude vítěz OP Senomaty a sestupující z A třídy Kněževes. Myslím si, že šest z jednoho okresu nás tam asi nenechají a šoupnou nás např. do skupiny, kde jsou z Berounska, Přibramska, Praha západ.

Jestli se spolu utkáme, tak já zase pevně věřím, že s vámi dvakrát neprohrajeme. Musíte uznat, že letos v Lidicích to bylo s notnou dávkou štěstí a u nás kromě toho štěstí ještě za vydatné pomoci obou pomezních rozhodčích (tím nechci říci úmyslně).

5 Standa Jansa Standa Jansa | 21. června 2007 v 15:18 | Reagovat

Teď jsem se ještě podíval na tu sekci fotbal na www.lidice.cz, jak nám radí pan Vašek.

Podíval jsem se jenom na pár zápasů a musím říci, že jsem rád, že naše zpravodajství ze zápasů není taky tak tendenční v posuzování situací.

6 Standa Jansa Standa Jansa | 25. června 2007 v 8:00 | Reagovat

Kde jsou ty fotky z dokopný ??

7 Drevokocurisko Drevokocurisko | 25. června 2007 v 8:13 | Reagovat

Už mám první várku, dostal jsem je včera, ale jsou z klasického foťáku, tak je musím naskenovat. Jsou to obrázky z "Triumfální jízdy". Kdo všechno fotil na dokopný, potřeboval bych to dát nějak dohromady.

Jinak ve středu bychom se mohli sejít, v případě hezkého počasí, v Městečku na plovárně, jestliže necháme hřiště odpočívat a poté navštívit Miss Ivet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama