Září 2007

Změna pisálka na stránkách Ohnivce

21. září 2007 v 9:24 | Drevokocurisko |  Články
Zdravím všechny městecké zvrhlíky,
hezky se nám návštěvnost stránek rozrůstá, mám z toho radost a příjemné pocity v podbřišku, i když na druhou stranu, pokud je v pátek v 9 hodin online 8 člověků, svědčí to o tom, že mezi našimi příznivci je většina pěkných netáhel (včetně mě). No, ale nechme toho moralizování. Jen jsem chtěl oznámit, že se Drevokocurisko vydává hledat vysněnou paní Drevokocuriskovou do teplých krajů, a tak správou stránek bude načas pověřen nějaký poctivý a slovaznalý opálený ušák. A že jich v Městečku máme.
Druhé oznámení se týká čtvrtečního tréninkového utkání Pustovět versus Městečka 3:5? Zas přesně nevím výsledek. Pro ty, kteří nebyli přítomni a rádi by se dozvěděli podrobnosti o jeho průběhu mám jen jednu větu: Utkání místy připomínalo duel Branovské ženy B - Buzuluk Komárov stará garda.
Zatial dovi.
P.S. nezlobte rodiče, zalévejte květiny, nečůrejte na veřejných prostranstvích a pijte alespoň litr a půl tekutin denně.

Městečko-Kněževes 1:3 (0:2)

17. září 2007 v 8:43 | Jiří Wolker |  Články
Štěká, štěká po vsi pes,
přijela k nám Kněževes.
V lese padaj z flinty rány,
koho dáme dnes do brány?
Aby nepad žádnej fík,
bude to Šnídl Pepík.
Jenže chyba, jedna druhá,
Pepík se po míči vrhá.
Všechno šlo to ale k tyči,
0:2 tak to je v piči.
Ohnivci vymejšlí kouzla,
další šance na tyč sklouzla.
Pak se ale trefil Urbis,
za vítězství platím Orbis.
Druhá půle obří snaha,
nejedna fanynka už je nahá,
Nepadá to tam kam má,
hra jej místy bezradná.
Ztratit body je to hnus,
Kněževes dává třetí kus.
Vytknout výkonu nic moc se nedá,
trenérova tvář je bledá.
Nic si z teho nerob Staníku,
body přivezeme z Baníku.
Sestava: J.Šnídl - Patera - Povolný, Langmajer, Kučera - Červený, Hadrava, J. Urban, P. Urban - F. Blecha, Zrubec (Hamouz).

Odborný seminář

13. září 2007 v 11:44 | Drážní expert |  Články

Vědecko-technický klub při DP-Metro si dovoluje pozvat zájemce z řad zaměstnanců a přátel dopravního podniku na odborný seminář

"Sdělovací a slaboproudá zařízení Metra"

Seminář se koná dne 27.9.2007 od 13.00 hod. v konferenčním sále

( CO kryt ) depa Kačerov.

Odborným lektorem bude p.Jan Kučera.

ČL Beroun - SK Ohnivec Městečko 0:1 (0:1)

10. září 2007 v 12:05 | Fíra Express B-lína |  Články
Zdravím všechny mladé, krásné, úžasné a nezadané čtenářky (zvláště Milušku) těchto stránek, čtenáři a zadané čky ať si trhnou nohou, případně oběma. Rád bych, vám, milé slečny, poodhalil zákulisí úspěchu, kterého v sobotu Ohnivci dosáhli. Ještě teď je cítit dojetí s jakým odjížděli fanoušci a fotbalisté Městečka z Berouna po vítězném zápase, v kterém si napravili reputaci po sladkobolné porážce 5:0 v Pavlíkově. Sladkobolné myšlenky mám sice i teraz, ale ty jsou způsobené spíš pozápasovou návštěvou vinobraní v Mikulově, než čímkoli jiným.
Takže vjedem přímo do utkání. Dávali jsme to z jedničky, všichni byli neskutečně rychlí, důrazní, balón jim seděl u nohy...Kluci berounský toho prostě moc dělat nemohli. První branku dal po kombinaci několika hráčů a přistrčení od Filipa Blechy proti noze ve velkém vápně Martin Bestajovský - 0:1. Od té chvíle se šance přelévaly na obou stranách, pravda je taková, že Berounští, kteří byli o poznání pohyblivější než hosté, se ocitli minimálně čtyřikrát sami před Abrahámem, ale buď nebyli přesní v zakončení nebo městecký brankář lepšící se zápas od zápasu skvěle zasahoval. Městečko spoléhalo na brejky, ale situace v přečíslení řešilo zbrkle, a tak už branku nevstřelilo. Bojovností a zodpovědnou hrou v defenzivě pak už dramatický zápas dotáhlo k těsné výhře 1:0.
P.S. zájezd do Mikulova se vydařil. Všichni hráči A týmu přežili. Kučera se snažil vloudit do místního ochotnického divadelního souboru "Šablička broušená", ale poté co jedné z přítomných ochotnic ohnul šabličku, bylo naše hostování v tomto tělesu již zhola nemožné. Mr. Gattuso byl samozřejmě středem pozornosti, plynnou italštinou okouzloval davy užaslých fanynek, až nás jejich dotěrnost donutila zabalit Gattusa do spacího vaku a umístit jej do úložného prostoru služebního vozu subaru. Kebi se v davu pohyboval jako zajíc, až na to málem doplatil, neboť si ho všimnul starosta místního honebního společenství a při představě vykrmeného nedělního zajíce na smetaně, jal se svými kolegy milého Kebouše nahánět v areálu lunaparku. Ještěže mladší členové společenství v nastalém zmatku a tmě včas odhalili předsedův omyl, který je stár 80 let a zrak už má chatrnější a náš staronový fotbalista si tak zachránil kůži. Brzy odhalili, že podobně velký zajíc jako Kebi, byl na českém území naposledy střelen ve Schwarzenberském polesí roku 1879, a podobně velký ušák se v dnešní době už nevyskytuje...Je toho víc, navíc ve mně některé vzpomínky burčí ještě teď a musí si sednout. Hlášení prozatím končím.

Pavlíkov - Městečko 5:0 (1:0)

4. září 2007 v 10:05 | Drážní expert |  Články
Těžko se píše o takovém zápase, těžko. Pavlíkov sice nepředvedl nic zázračného, ale na městecký loudali takový výkon bohatě stačil. Pavlíkovský makali a proto Ohnivcům nasázeli pět kousků. Zasloužili si to. Občas vypadaly běžecké souboje hráčů obou týmů jako závod koněspřežky s šinkanzenem. Tragédii z toho dělat nesmíme, ale k několik minut trvajícímu zamyšlení by vyznění zápasu mělo posloužit.
Sestava Městečka: Abrahám - Langmajer - Kučera, Zrubec, Povolný (Kebrle) - J. Šnídl, Hadrava, P. Urban, P. Bestajovský (Patera) - Blecha, Červený (Touš).