Únor 2008

Hromada povalena

24. února 2008 v 23:23 | Dr. Smotlacha |  Články
Výroční valná hromada SK Ohnivec Městečko v sobotu proskotačila zaplněným horúcim restaurantem U Romana k téměř úplné spokojenosti všech členů i hostů. Úvodního slova se chopil el Prezidento, následoval vyčerpávající zápisník trénéra Standíka Jansů, následovala zpráva o hospodaření (zapomnělo se jen na útraty týmu za pivo a zelenou, to je částka, která se vyrovná ročním výdajům klubu), mírně bouřlivě proběhla diskuse, kterou vyvolal pantáta Máčala svým č...., ale nakonec se vše probralo, pořešilo a mohlo býti přistoupeno ke konzumaci guláše z dílny Aničky H. Zapíjen pívem vcelku kvalit ucházejících, chuťové pohárky se sice nekroutily v křečích rozkoše, ale nikdo nic neházel do koše. Pak už hrnul usměvavý pan Roman zrzouny ke stolům, zábava proudila až se rozproudila, ač onemocněl harmonikář, hudby tak nebylo, no, pro jednou se nic nestalo. Žaludky ulepkané od zelené cítili všichni ráno stejně. Ono bylo vlastně všechno stejně jako vždycky. Mastně neslanou tečku si neodpustil pan Roman, který před půlnocí už odmítl nalévat pivo. Za ty prachy, co jsme mu tam nechali...ať se stydí. Dokonce jsme se tentokrát chovali slušně k jeho srdečním záležitostem: pivním táckům, umělé květeně a aluminiovým příborům. Fotodokumentaci pořizoval náš Pepík, brzy dodáme na stránky, jen abych vás navnadil na fota jako: Žůňo na toaletě, úsměv pana R., motýli v letu...Pac a pusy.
V neděli se hraje s Roztoky na Tatranu, čas se ještě upřesní.

Přátelsky: Tatran Rakovník - Ohnilec Městečko 2:4 (1:4)

11. února 2008 v 11:25 | Drevokocurisko |  Články
Ach, ty krásné Pepíkovy branky. Sluníčko, pěkné hříště na Šamotce č.2, mátožný pohyb ve druhém poločase. Ale to lze přičíst narůstající únavě z náročného soustředění, které Ohnivci poctivě zchroupali od čtvrtka do neděle. Proti kompletnímu Tatranu se nám prostě daří. Měl celý zápas převahu, ale góly dávalo Městečko. Ještě zaberme, ať si na jaře děláme jenom radost.
Sestava: Kopernický - Patera - Kučera, Langmajer, Povolný - J. Šnídl, Hadrava, P. Urban, Červený - Blecha, M. Bestajovský. (abych opět někoho nerozčílil, že nás hrálo 12, tak Pája Bestajovský byl náhradník, ale střídalo se hokejově).

Dřímající exóti probuzeni!

3. února 2008 v 18:21 | Kocurisko celé zo dreva |  Články
Klucí moji zlatí boubelatí. A je ToTu. Po vánoční pauzičce se běsnící Ohnivci opět (už měsíc) scházejí, aby jemnými výběhy a tlustými injekčními stříkačkami se zeleným roztokem, nabrali hmotu na jarní tanec I. B třídou. Zn: Egypt a pan Vašek volají. Sadistický Staník J. opět mačká svoje superrychlé stopky na toulkách Křivoklátskou pahorkatinou, Šéf láduje do kamen ekologickou PVC hmotu, aby bolo v kabině těplůčko, Máčala se nespokojeně mračí, i když se nepokazilo vůbec nic a sluníčko svítí. No prostě pohoda. Pan Nadlesní donesl desetikilogramový krystal soli pro zvířátka. K čemu? No, aby se předešlo svalovým zraněním, doplňovat se musí nejen tekutiny. Hráči se po tréninku seskupí kolem krystalu a lížou a lížou, dokud nemaj jazyky jak cep. Tuží se u toho svaly i takzvaně parta.
Tréninky začaly o prvním ponovoročním víkendu. K legendárním se jistě zařadí výlet vlakem na hromadnou jízdenku do Lašovic s návratem během po cyklostezce, spinningové dopoledne v Berouně, kterému chyběla k dokonalosti jen větší účast a rozhodně i to, že ve střelecké tréninkové tabulce vede Maťo, naopak v pětikorunové tabulce proher zatím vedu já. Na příští víkend se chystá soustředění tentokrát nikoliv v domácích podmínkách, nýbrž v námi i Leklým Petrou milovaném Seefeldu, tak i ti, co zatím v účasti na tréninku pokulhávají, nechť dorazí. Kožené kalhoty, horský vzduch, všeho bude much and much. Skol sud a poval zahrádkáře.
P.S. pro doplnění přikládám rozlosování jarní části našich zápasů v I. B třídě.