Březen 2008

Městečko - Slavoj Koleč 1:1 (1:0)

31. března 2008 v 8:29 | Drevokocurisko |  Články
Čo tak povedať, bola to bieda s núdzou. Zřejmě se na mdlém výkonu podepsal fakt, že jsme byli v kompletní sestavě prvně po několika měsících a nějak to celé nešlo dohromady. Ale dost výmluv, příště musí být hra i nasazení daleko, daleko lepší. Máme ideální příležitost napravit dojem příští týden, kdy jedeme do Tuchoměřic, proti silnému mužstvu, které jsme ještě neporazili. Není co ztratit, můžeme jen překvapit.
Sestava: Kopernický - Langmajer - Kučera, Hadrava (Patera), Povolný - M. Bestajovský, J. Urban, P. Urban, J. Šnídl - Blecha (Doležal), P. Šnídl.

Deme na to! Jaro začíná!

28. března 2008 v 14:05 | Drevokocurisko |  Články
Srdečně zdravím po zimní přestávce, vyplněné vesměs legráckami a tréninkem v náročných podmínkách, všechny fotbalové příznivce, zejména fanoušky Městečka. Rád bych všem připomenul, že zítra v sobotu 29. března 2008, zahajujeme jarní část soutěže. Soupeřem Městečka bude Slavoj Koleč. Tým z Kladenska Ohnivci dokázali na podzim přehrát a vítězství by bylo i tentokrát důležitým krokem ke klidné cestě I. B třídou. Koleč má však 14 bodů, o tři méně než Městečko, což značí vysoký stupeň ohrožení a v Městečku se určitě pokusí ukořistit ztracené body zpět.
Takže, hošánci, žádný chlastání, pěkně se doma věnujte svým ženám (sex je tři dny před a tři dny po zápase vyloučen) a zítra v plné síle na ihrisku.
Zápas začíná v Městečku od 15 hodin.

Jedeme na výlééét, hurááá!

22. března 2008 v 12:24 | Redaktor Hovado |  Články
Malá Fatra se ruší, vždyť proč nevyužít nabídky kamaráda Víti Chaloupky. Naberou nás na návsi, pití bude, jídlo bude, hodně uvidíme, nakoupíme dárečky. Klucí, vy pitomečkové, to je přece šance.

Príprava sauny vrcholí

19. března 2008 v 22:13 | Yetti |  Články
Lesní správa Křivoklát odprodala městeckým čutálistům několik metrů volšového dřeva, aby si chlapci mohli vystavět římské lázně. Následně výbor Ohnivce vyslal do divokých lesů plných medvědů a vilných divoženek trojici silných a blbých: Evu, Vaška a Patrika, kteří pod bedlivým dozorem Ing.Povolného dovezli všechno dřevo tam, kam měli. Kamarádi, my vám tu saunu přivezeme. Ilustrační foto přímo z akce následuje.

Příprava: Sokol Pustověty-SK Ohnivec Městečko 0:5 (0:2)

17. března 2008 v 10:19 | Čapoun |  Články
Prakticky poslední možnost pro oba týmy ověřit si formu před startem jarní části soutěží dopadla lépe pro Městečko, ale domácí Pustověty rozhodně nemusí sklánět hlavy, protože podaly snaživý výkon a proti silnějšímu soupeři byly skoro celý první poločas nebezpečnější. Jen ta koncovka musí Jaroušovi G. přidělávat vrásky...!Staník zase nemohl být spokojen s nasazením a přístupem k utkání. A tahle výtka se týká téměř všech hráčů, snad jen Kopr a ve druhé půli Jirka Urban snesou měřítko. Jde o letitý městecký syndrom cizího hřiště. V poslední době se sice podaří občas venku zahrát povedeně, o tom můžou svědčit výsledky Městečka v podzimní části I. B třídy, ale aspoň jednoho pořádného výpadku se mužstvo v sezóně nevyvaruje.
Někteří hráči podle mého názoru do Pustovět nepřijeli za fotbalem, nýbrž jen kvůli karnevalové zábavě. Kdyby diváci viděli nasazení v restauraci a na sále...Tam po nájezdu Městeckých už tráva neporoste. Ať žije Čystá, Mára Titlbach a lovecký salám.
Sestava Městečka: Kopernický - Patera - Povolný, Hadrava, Doležal - J. Šnídl, J.Urban, P. Urban, Langmajer - Blecha, Červený. Hokejově střídali: Hamouz Jiří, P. Bestajovský.

Hromy divobijú, nad Fatrou sa blýská a Ohnivec si píská

10. března 2008 v 23:04 | Taťka Ohnivec |  Články
Salut, přátelé žehu, tlustých vlněných ponoží, kulatiny a lesní zvěře. Je sice ještě před sezónou, ale je zapotřebí bavit se s dostatečným předstihem o tom, co po sezóně. Rada moudrých starších již téměř rozhodla. Pojede se opět na východ od ráje. A do kopce. Urobíme si výlet do Malej Fatry. Termín by byl týden po mistrákách, zas tak zhruba 4 dny, s návratem v neděli na finále Eura. Tohle ještě můžeme podrobit diskusi. Program: hřebenový přechod Malé Fatry, zakončený léčebnou kůrou v některém z místních lázeňských podniků a družba s TJ Dynamo Diviaky. Zatím vše, sladké sny, koloušci. Ve středu je trénink, v sobotu zřejmě mač v Pustovětech, pokud si pamatuju dobře, a pozor, poté zábava v Pustovětech, takže lana, mačky a cepíny s sebou.

Zprávy z Blesku

1. března 2008 v 13:07 | Drvený šíp |  Články
Janko Bezbolestný už bolestně zasadil révu.
Vichřice v Městečku výrazné škody nenapáchala.
Vlnka pašuje plátky světlé tlačenky v kapse svého anoraku.
Čáp stále čeká na devítimísný lidový bus do pekla, zatím tak brázdí místní komunikace ve své Milušce Formanové.
Plácek u Kolečka zválcován před několika okamžiky.
Ale nemyslete si, že tam dneska polezete, jste jak blbý, dyť to rozdupete, pěkně někam na louku. My se vo to š Čápem staráme, aby to k něčemu vypadalo.
Nedostatek kozlů v Městečku řešen i na obecním úřadě.
Návrh posezonního výletu - Malá Fatra, hřebenovka, regenerace v kúpeloch na závěr.
Poezie žije.
Myje se zmije?
Myjete se po 8 pivech?
Komentář k fotu: jelikož je zásadně a zcela nepřípustné vyvyšovat se u Romana v pohostinství nad svůj přirozený vzrůst stoupáním si na židle, případně stoly, nezbylo Jonatánkovi nic jiného než osedlat pražského ševce.