Květen 2008

SK Lidice-SK Ohnivec Městečko 2:1 (0:0)

25. května 2008 v 11:13 | Vždy "spravedlivý" sudí Jarda Dvořák |  Články
NO COMMENT !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Leklá Ohnivec Městečko - Kaučukovník Kralupy 1:1 (0:1)

18. května 2008 v 10:40 Články
Dusno bylo v sobotu, že bys ani kapra žrát Čápovu vyvoněnou návnadu nevyhnal, natož hrát fotbal. I když hřišťátko, dopoledne zastřižené vrchním lazebníkem Máčalou, se jen hlubokou zelení lesklo a těšilo se na kvalitní mač. Nebudu to protahovat...prostě jsme se mrskali na hřišti jak líní tloušti na okraji proudu. Třešně, houstička, žížalky, všechny tyhle laskominy proplouvaly kolem nás a nic, ani záběr...Sice hned v úvodu vyrazil sám na bránu rychlý candát z výboru Filip Blecha, ale ostrými zuby sklapnul na prázdno, když chtěl přehodit brankáře. Pak začal ve vodě docházet kyslík a bylo po hře. Z naší strany, nutno připomenout. Kralupské rybky sice taky nekousaly se vší urputností, ale přece jen ploutvemi mávaly o poznání víc a účelněji, což jim pomohlo k prvnímu gólu, poté co rozebraly celé hejno městeckých ouklejí - 0:1.
Čtvrthodinka oddechu mezi kameny u břehu dodala domácímu hejnu život, a tak druhá část rybího koncertu už tolik nevrzala. V proudu začalo býti živo, svačící rybáře, co chvilku na hrázi usínající u nehybných splávků, to začalo taky bavit, odkládali klobásy a jali se hulákat. Výpadů za kořistí nad hladinu i pod ní se událo nepočítaně, jenže krom uhryzlé ploutve, a pár odřených šupin pořád nic velkého. Ulovit rybu a srovnat stavy hejn nakonec musel nejmladší candátek v hejnu Filip Blecha, když pěkným křížným výpadem polknul plotičku - 1:1. Voda se v rámci možností vařila, spíš teda na rybí polévku, ale i na rozhodující úlovek bylo několikrát zaděláno, jenže ani obstarožní štika Best, ani pěkně vykrmený jelec náš Pepík se už vytoužené druhé rybky nedočkali. A to je snad vše z rybí říše. Rybáři byli nakonec docela spokojeni, a tak mezi nás rozhodili zbytky z připravených návnad. Úlovek 27 kousků zatím vypadá dobře, ale ještě je potřeba alespoň tři běličky, aby se nám už líp plavalo.
Rybí parta: Kopernický - Patera - Povolný, Langmajer, Červený - J.Šnídl, Hadrava, P.Šnídl, P.Urban - Blecha (Kučera), M. Bestajovský.

Neuvěřitelná zpráva se objevila ve španělském deníku El País

13. května 2008 v 9:48 | Jorge Armando |  Články
El Oporto traspasa a Kucera al Chelsea por 20,5 millones de euros
El defensa africano juega en la Liga checa desde 1999
DRB - Mestecka - 12/05/2008
El Oporto ha anunciado en un escueto comunicado divulgado hoy que traspasará por 20,5 millones de euros al defensa Jan Kucera al equipo inglés del Chelsea por 20,5 millones de euros. El conjunto checa informó a través de la Comisión del Mercado de Valores Mobiliarios (CMVM), paso al que está obligado por cotizar en Bolsa, de que la operación concluirá una vez que Kucera supere con éxito los exámenes médicos a los que será sometido por la escuadra londinense.
Jan Bezbolestny Kucera, de 28 años y nacido en República Democrática del Congo, juega de lateral derecho en el Oporto, adonde llegó del vecino Ohnivec en la campaña 2003-2004. El defensa africano, internacional con la selección que dirige Standa Standik Jansa, debutó en la Primera División Rakovnicko en septiembre de 1999, con el Ohnivec que entonces entrenaba Zdenko Mafiano, su descubridor.

SK Vraný - SK Ohnivec Městečko 0:3 (0:2)

11. května 2008 v 0:31 Články
Ahoój, sportovci, teda dneska to bolo niečo. Boli zme pod tlakom celych 90.minůt, ale vďaka našim geniálnym brejkom a našmu genialnemu brankárovi zme zo sůpera urobili trhací kalendár. Bolo to pekné. Vdaka, chalani:-) Kvoli takymto okamihom sa pekne žije aj pije. Dobrůůůů.
Branky strielali: po prihrávce nášho Pepika brat Peter, po samostatnom úniku a klučce brankárovi Filip Blecha a třetí gól pridal zo štandartky Peťa Urbis.
Zostava: Kopr - Čáp - Povolňák, Langy, Jarin - Náš Pepík, Urbis P., Já, Pája - Filip, Péťa Š. A pozor, střídali: Kuba A., Icek, Keby.
fotky na http://kocourisko.rajce.net

SK Ohnivec Městečko - SK Králův Dvůr B 1:3 (0:3)

5. května 2008 v 10:09 | Drevokocurisko |  Články
Po tyči, břevnu a nějakých náznacích dalších šancí domácího Městečka přišla krutá desetiminutovka mezi 35. - 45. minutou z kopaček Králova Dvora. Tři přesné zásahy do poločasu utkání rozhodly. Ve druhé půli se Městečko sice ještě snažilo se zápasem něco udělat, ale soupeř byl příliš kvalitní na to, aby si nechal cenné vítězství vzít.
Městečko: Kopernický - Langmajer - Červený, Hadrava, Kučera - J. Šnídl, J. Urban, P. Šnídl, P. Urban - Blecha, M. Bestajovský.