Červen 2008

Opět Ohnivcova výhra

28. června 2008 v 23:35 | Kmet Otec Fura |  Články
Jelikož se chlasto-poznávací výprava ve složení Kocouricko,Hans Bezbolestnejch,Čapí muž,pan Icek a Herr Urban J.z Velké Fatry zatím neozvala ,vezměme zavděk krátkou reportáží ze zápasu starších gard.
SK Ohniví dědečkové Městečko-1.FC EJC Brno 10:9 /4:5/
Utkání hrané na menší rozměry v počtu 5plus poušťák se nedočkaví diváci dočkali mnoha branek na obou stranách.Vítězství si nakonec odnasli domácí borci tažení góly i neproměněnými šancemi Maťo Ruprtechta,špílmachrhrou Luďy Marenčáka,nezdolnou a neutuchající fyzičkou p.Cibulky a samozřejmě mravenčí prací všech ostatních plejerů.
SestavaMr.Coulik/obdržel 5 branek/,Chmelda /obdržel pouze 4 branky/-Marenčák Luďa,Václav Prasáků /po Brutuse stále napranej/,Kotaska Bedřich,Jirásek Jonatán,Ruprecht Maťo,Vrána Miromír,Keby a Cibulka Tom.
V případě,že se objeví sebemenší zmínka o výskytu nejvýše jmenované verbeže,samozřejmě se zde objeví informace!
Photographie ze zápasu kmetů jsou k nahlédnutí /jako vždy/ na:ohnivec.rajce.net

A je po sezóně! Hora volá!

24. června 2008 v 10:12 | Drevokocurisko |  Články
Zítra v odpoledních hodinách odjíždí bus s městeckými fotbalisty do zahraničí, jsou ještě asi 3 volná místa, takže kdo není sparťan, slávista a neskáče, může se k nám přidat. Klokana už s sebou vezem, takže ani další z této rodiny není vítán.

SK Senomaty - Ohnivcí Městečko 2:1 (2:0)

22. června 2008 v 0:49 | Drevokocurisko |  Články
Nejhorší ze všeho je chcíplotina. I na stránkách je ze všeho nejhorší chcíplotina. To si zřejmě o mně myslí právě teď partička komárů, který kolem krouží. Jako piloti dobrý, ale zvuk jejich letadýlek mě přivádí k nepříčetnosti. To je jak v červenci na houbách v lese. Třicet stupňů, samá kopřiva, vostružina, nohy vám hoří v gumákách, co chvíli se na vás zavěsí klíště s křídlama a kolem piští neviditelná....komáří rodinka. Ale to sem odbočil a hlavně nejsem žádná chcíplotina. Nenechám se tady rozhodit párem debilních komárů. Člověk je přeci Pán tvorstva, tak si poradí s panem a paní co jdou po krvi. Kurvy komáří, furt tu lítaj.
Vlastně jsem chtěl psát o nástrahách posledních zápasů..., ty voe, voni už mi lezou i po monitoru, začínám chápat scénáře katastrofických filmů. Vzdávám se, tak jen, že zítra od 17 hrajem v Senoautomatech...
A jestliže jsem se včera rozepisoval o chcíplotině, tak dneska tomu náš výkon v určitých chvílích odpovídal. Pro nevěřící Tomáše bych rád připomenul, že jsme to neprodali. Ani sud, ani prase, ani kapři...navíc byly Senomaty zachráněný už před zápasem, což si nezjitily. A tečka.

Meško - Loužná 7:2

15. června 2008 v 14:08 | Nepametník |  Články
Ahoj ahoj, včera to bylo krásný, všechno, úplně. Fakt. Hrálo se, jako, v Městečku na hřišti se hrálo, no a dobrý. Klucí si to dávali, ten míč, bezva. Gólů padlo, hodně, no a klukum to tam jako padalo, no. Urbis Jirka dával asi tři, Best se trefil...no a eště někdo. No a pak dokopná, jako to ste neviděli. To byla legrace.
Sestava: Kopr - Langy - Povolňák (Čapímuž), Hadřík, Jarin (Pája) - Náš Pepík, Petřík Šnídl, Jiřík Urbanů, Petr Urbanů - Best, Filip.

Sokol Braškov - SK Ohnivec Městečko 4:0

8. června 2008 v 18:59 | Drevokocurisko |  Články
Dle informací hlavního kouče Standíka Městečko tentokrát v "pohodovém" zápase nestačilo na jednoho z kandidátů postupu. Ohnivci museli oželet několik hráčů základní sestavy a proti silnému soupeři se nevyvarovali chyb, které rozhodly. Více info zatím nemám, neb Drevokocurisko leží s virózou v posteli a nechtělo zdržovat Standíka po telefonu. Další informace z telefonního spojení říká, že místo dovolenkového pobytu Jana B. Kučery v Řecku zasáhlo zemětřesení, a tak náš mistr kličky společně s manželkou Olonkou čeká na evakuaci jinam, neb je jejich hotel zralý na zboření a na zásah mistrů zednických. Zatial všetko.
P.S. Evu a Vaška na dokopnou už mám.

SK Hovnivec Městečko - FK Tmel Mutějovice 4:0 (1:0)

1. června 2008 v 17:15 | Drevokocurisko |  Články
Pokud chtělo Městečko prožít závěrečná kola soutěže v relativním klidu, muselo v sobotním derby Mutějovice porazit. To nebyl úplně jednoduchý úkol, protože se chmelařům na jaře daří, ale na druhou stranu podzimní duel skončil těsnou výhrou Mutějovic 1:0, a tak Městečko vědělo, že na soupeře by na domácím hřišti stačit mělo.
Domácím pomohl rychlý vedoucí gól z kopačky Petra Šnídl. Podobná rána z trestného kopu, která ještě uhodila do tyče a teprve poté padla do brány, se jen tak nevidí - 1:0. Udeřit podruhé a zlomit tak odpor Mutějovic se však Městečku ani na několik slibných pokusů nepodařilo. Neblíže k tomu byl Blecha, ale jeho gól viděl pomezní rozhodčí Fejfar jako ofsajdovou pozici. Hosté mohli v prvním poločase srovnat stav dvakrát, ale v obou situacích své spoluhráče podržel brankář Kopernický. Nejprve napálil míč z trestného kopu Kroupa a Kopernický jen s námahou vyškrábnul míč na břevno. Pak udělali domácí chybu v rozehrávce, po níž vyrazil do útoku s míčem Koláček a mezi obránce poslal ideální přihrávku na Staňka, který ale sám před Kopernickým neproměnil, když mu brankář nohou vyrazil jeho pokus.
Druhý poločas pak byl o brankách domácích a snaze hostů s výsledkem něco udělat. Druhý gól přišel po závaru před Malinovským, kdy sice nejprve rozhodčí nereagoval na nastřelenou ruku obránce, ale nechtěnou "výhodu" vzápětí potvrdil brankou Petr Urban - 2:0. Hosté byli poté hodně aktivní, ale prosazovali se jen k vápnu a dostávali se ke standardkám, protože sudí Reiprich pískal hodně osobních soubojů jako fauly. Jejich největší šance byla tyč nastřelená Sajnerem, kterou ale hostům hned vzápětí oplatil Petr Šnídl. Třetí gól přidal po spolupráci s Červeným a hezké individuální akci opět Petr Urban - 3:0. Tečku za utkáním udělala 90. minuta, tak na tuhle větu obzvlášť hrdý nejsem, touhle dobou obvykle zápasy končívají, to je vcelku jasný a logický, no nic, Ivánku, kamaráde, my pokračujme, ....kdy sudí Reiprich už odpískal evidentní nastřelenou ruku ve vápně a střídající Pavel Bestajovský penaltu s přehledem proměnil 4:0.
Branky: P.Urban 2, P.Šnídl, P.Bestajovský. Rozhodčí: Reiprich - Štefan, Fejfar. Diváků: MOC.
Městečko: Kopernický - Patera - Povolný, Langmajer, Hadrava - J.Šnídl, P.Šnídl, J.Urban, P.Urban (P.Bestajovský) - Blecha (Kučera), M.Bestajovský (Červený).
Mutějovice: Malinovský - Šťastný - Kroupa, Bureš, Rosa - Staněk, Koláček, Knap, Pacourek - Sajner, Sýkora. Střídali: Suchánek, Linhart, Borský.
P.S. Ty vole, draci, titulek není prací troufalého hackera, není zesměšňováním fotbalu, fotbalistů, klubů ani obcí, ale když čeština nabízí tak rozlehlé možnosti, tak proč jich semotamo nevyužít. Pivo pijeme pořád stejný, tak aspoň ať slovník máme tlustý a tím pádem pestrý.