Září 2008

SK Ohnivec Městečko - SK Slaný 1:0 (1:0)

28. září 2008 v 8:57 | Drevokocurisko |  Články

No konečně! Fotbal sice nebyl žádná divočina z naší strany, ale stejně se dá říct, že vítězství to je velkolepé. Za prvé máme první tři body, za druhé to bylo proti poměrně dobře hrajícímu soupeři a za třetí se hrálo v sestavě sice nezvyklé, ale o to semknutější a bojující. Všimli jste si, že tentokrát na hřišti chyběly tradiční diskuze, dohadování se kdo co mohl udělat nebo měl....? Prostě každej hrál, co měl, jak nejlíp uměl a to je pro úspěch asi rozhodující. Takže to bylo fajn, vítězství už všichni potřebovali. V klubovně panovala taky dobrá atmosféra, snad se teda bliští na lepší časy.
Jo a nemůžu si odpustit kritiku ani tentokrát, a bohužel do hráčských řad. Že nás bude tak akorát věděli všichni už týden dopředu. Že důvody některých neúčastí jsou na pováženou, to už nechám bejt, ale že někdo nedá vědět a pak vzkáže hodinu před zápasem, že nepřijde...to jděte někam.
A teď přichází zlatý hřeb dnešního povídání, zostava:
Kopernický - Langmajer - Pokorný, Hadrava, Červený - P. Bestajovský, J. Urban, P. Šnídl, J. Šnídl - Patera, Gebhart (Kebrle).
P.S. Staníku, ten tah s Čápem a Kebym na hrotu v závěru utkání musím ohodnotit jediným možným výrazem geniální. Kdyby ty kluci slánský věděli, že je jim dohromady 73...

Chmel Mutějovice - Ohnivec Městečko 4:1 (3:0)

21. září 2008 v 13:59 | Drevokocurisko |  Články
Komentáře k článkům se píší čím dál hůř, ale je to jenom sport, tak prostě...popáté, zase jsme prohráli a docela výrazně, i když soupeř tak výrazně lepší nebyl. Bohužel, že nám nepřeje štěstí, to by se dalo pominout, ale ona se na nás lepí spíš i smůla. Prohrávat ve 2. minutě z penalty, která ač nešikovná, tak byla, pak dostat gól po příšerný nedůslednosti několika hráčů a jako třešničku to dorazit z trestného kopu na 3:0, to zamává s kdekým a hlavně se těžko dotahuje. Co je platné, že potom hrajeme...? Nic. Sice si vytvoříme šance, soupeře docela mačkáme, ale goly nedáváme. Stojí nás to hodně sil a pak dostaneme pět minut před koncem ránu z milosti, když blbě rozehrajeme a domácí z nákopu ze svého vápna vyšlou útočníka do brejku, který završí na 4:1.
Branky: Knap 2, Suchánek, Sajner - Červený.
Městečko: Abrahám - Langmajer - Povolný, Hégr (Červený), Kučera - J.Šnídl, P.Šnídl, Hadrava, P. Urban - Zrubec, Beneš.
P.S. Vyhlašuje se konkurs na obsluhu v klubovně na hřišti. Podmínky: věk do 25 let, pohlaví ženské.

Ohnivec Městečko - SK Senomaty 1:2 (1:1)

13. září 2008 v 23:27 | Drevokocurisko |  Články
Nedaří se a nedaří, no. Soupeř se rval statečně a my opět dostali góly v ten nejnevhodnější okamžik. Ale tohle všechno je prostě jenom sport...Víc mě mrzí, že se v klubu rozpoutává nějaká minivojna na různých frontách. Téma kritika, jak se obsluhuje v kiosku, kdo má kiosek na starosti...že je tam nepořádek...atd. Kdo má tyhle názory, tak tvrdě narazí, protože tak jak je pohoda v klubovně za éry Zdeňka a starýho Pedra, takovou sem tam nikdy dřív nezažil. A že na Pěkný nebo posvícení točil pivo kdekdo...no jo a dělo se něco????? Ne, dělo se hovno. Kdo z toho chce dělat hospodu, ať si trhne nohou. Fuck off, rejpalové!!! Tohle si sebrat nenecháme!!!Pedro a Zdeněk na Hrad!

Městecké posvícení

5. září 2008 v 15:39 | Drevokocurisko |  Články
Blíží se nám městecké posvícení, čas radovánek a hodování, tak snad k jeho atmosféře přispějeme i slušným fotbalovým zážitkem zítra, tj. v sobotu na Lánech. Hraje se od 17 hodin. Poté zamíříme na taneční zábavu, která se koná na hřišti. V neděli oddychneme a v pondělí jste všichni očekáváni na Pěkné, zhruba od 10 hodin pro otrlé, opět v areálu na fotbalovém ihrisku. K tanci a poslechu hrají skupiny: Strakapult, Ema na Prášek, Tři Negři, Tabák, Divoce do Žil, Pejsek a Kočička, Jarda Nožička, Jarošíci, Ska z Kazachstánu, Horst Zígl Band a další. Střelnice ani kolotoče letos zase nepřijedou. Potom fópá, kdy se městečtí myslivci dožadovali při střelbě na růže použití vlastních kulových zbraní, až nakonec celou maringotku s cetkami rozstříleli napadrť, se není ani čemu divit. Kolotočáři se Městečku vyhýbají obloukem. Na www.kolotocar.cz je výstraha Městečko - pozor, vyhni se mu!
No a ještě jedna perlička, včera jsem se zúčastnil dost nesmírně zajímavé debaty, kolik že let je městeckému guru veškeré spolkové činnosti, dle DNA pravému otci Jana Kučery, pejskaři, Ottonovi Malému. Dle názoru souseda Jiřího K., je o dva roky starší než paní Králová (té je cca 84), padla ovšem i domněnka, že je mladší než jeho pejsek, jehož jméno a věk bohužel neznají ani na matrice v Křivoklátě a dokonce jej nezná ani známý místní záhadolog Thomas Bačkory Bednarzík. Měla by být provedena pečlivá analýza, diskuze, případně pitva.
P.S. a je nutné opravit buben, voko řiká, že je to šrot.
P.P.S. Tomáš Řepka už neví co roupama, tak uvedl na trh svojí vlastní bonboniéru, viz foto.