Leden 2009

p.Bezkotlet & p.Jonatan

30. ledna 2009 v 7:37 | Papa-raci Kujon
Vážení čtenáři tohoto blogu, promiňte mi, ale zveřejnění těchto fotografií jsem se neubránil.

Váš Kujon, urputný bulvární fotograf

P.S. když už jsme u těch fotek, nedaleko od Městečka vybuchla přestupová bomba!!! Bránov to s postupem do kraje myslí skutečně vážně? Ostatní fotky přesunuty do galerie.Trasa Chlumy-Lahošovice-Luhačovice-Pouhévěty-Mlestečko zdolána

25. ledna 2009 v 7:34 | Drevokocurisko |  Články
Zdravím přátele žehu, Jirky Palubky, a lidové tvořivosti, jsem tu opět po týdnu se zpravodajstvím z přípravy jakofotbalistů vsi Ohnivcovy. Věru, máte se na co těšit. Sobotní den se nám vyspal do slunečných kontur a to zřejmě mělo vliv i na Standíka, který nám svým sluncem prodchnutým úsměvem ještě před tréninkem oznámil, že platí vlak do Chlumu a běžíme odtamtud po svejch šikovnejch nožičkách. To už není trenér, je to tyran.
Už cesta na nádraží byla příjemným zážitkem spojeným s exkurzem po... plotu v Kapří ulici. Vláček přijel na čas a někteří po 10 letech vstupovali do kolejového vozu. Ne tak Jan B., pro kterého je to denní chléb, i když v říši krtečků a baníků. Vagón byl plný dětí a městeckých fotbalistů...nešťastná kombinace, ale děti snad neutrpěly a na jejich vývoj to nebude mít vliv. A je tu Pumelov - vystupuje Bedřich. V Lašovicích vystupují Keby, Icek, Martínek...ale ale slabší běžec Tonda nestihnul vystoupit, čekají ho kilometry navíc. Ve stanici Chlumy padáme ven všichni a vyrážíme, kopírujíc cyklostezku, směr domů. Klouže to, louže tu a tam všude...cesta ubíhá, copak je to za domky, Pusověty...Za slabou 3/4 hodinku jsme na hřišti v teple, klidu a míru. Vyhrál Kůča, pak já, Jirka Urban, čtvrtej doběhl Kopr (na brankáře parádní vkon), pak Urbis II, náš Pepík...Jen náš Tonda nikde...Vykoupáno, vysaunováno...hodina pryč a zbloudilý Toník přiběhnul. Chlumy prý proběhnul hladce, ale v Lahošovicích naň padla krize, v Pumelově si dal džůs a běžál dál. Kde všude, ví jen on sám, údajně viděl i pár ministrů na srazu v Luhačovicích...Příště přinesu do kabíny mapu, zeměpisné školení nutné.

Soustředění a aktuálně z plíplavy Ohniveček

13. ledna 2009 v 14:28 | Drevokocurisko |  Články
Holá, holá!

Aby se články až tolik nevrstvily, vrstvím čerstvé informace (nikoliv prošlé jako mléčné výrobky, ovoce a zelenina někde, že?) na původní informace o soustředění.
Novinky kolem soustředění jsou povzbuzující, zatím se totiž tváří téměř všichni, že jedou, už se rýsují i kontury kuchaře výpravy (možnosti: Pája, Koulík, el Presidento), Staník už chystá tréning plán, my klucí z Městečka rýsujeme kultůry řád, jediný baráčník v týmu opisuje jízdní řád z podzemky, co taky jiného, chlapec nebohý. Ale nechme ho.
V sobotním osvěžujícím povětří se hráčů sešlo na hřišti poskromnu, doplněno staříky a Martinem R. se dala doromady jedenáctka. Fotbálek, výběh píseckou cestou, fotbálek, sauna, Grand...Z důvodu stále bílého hřiště doplněny podkožní zásoby zelené, abychom nezapomněli.
Trénink v úterý na sokolce od 18hodin, středa dobrovolná výběh a sauna a opět sobota v Městečku.
Asi vše, jen malá báseň na závěr.

Po celou noc v bytě,
chovala se hbitě,
Že byl jsem já též hbitý,
teď ležím jak pes zbitý.Dnes jsem potvrdil termín soustředění. Takže snad prvně v historii pojede Městečko na podobnou akci. Jinak to nejde, tady musí někdo rozhodovat. Krkonoše, chata Tepenka, kousek od Pece, všude kolem sjezdovky, běžecké tratě prý vynikající. Chata má 16 míst, takže s sebou klidně vemte sem tam nějakýho havrlanta a tak....

Termín 21.2. - 25.2.2009, takže už si na ty 3 dny vyřizujte volno. Ten pobyt na 98% zaplatím a pak vám to vysvětlím a něco zaplatíte vy mně, ale míň, než by to bylo normálně.

Zimní příprava 2009 zahájena

11. ledna 2009 v 21:25 | Drevokocurisko |  Články
Pravá zimní příprava Ohnivců byla v sobotu oficiálně zahájena. Na hřišti přivítal trenér Jansa pár odvážlivců kilogramovými zatěžemi na kotníky, se kterými poté běhali po Městečku a kopečky na kopci zvaném Pítra. Část mužstva byla na honu, malá část se bila na halovém turnaji.
Následovalo podvečerní posezení v garážovém stání při dechové hudbě a groku, poté následováno večerním posezením bez hudby, tedy té slyšitelné. Další trénink je v úterý na sokolovně v Rakovníku od 18 hodin, a ve středu od 18 hodin v Městečku výběh spojený se saunováním.
Už bylo na čase změnit úvodní fotografii. Nový rok jsme si popřáli a oslavili jej důkladně, nyní už něco veselejšího. Vy ho nepoznáváte? Dyť to je náš Prdelka, Malej Evžík... Chlapeček v zeleném. Kariéra mu byla předurčena v kolébce. První kamizolku měl již v pátém měsíci po narození. Leč bohužel, chlapec lety sešel z cesty... A lesu se vůbec nevěnuje. Mladá dáma uprostřed je ženou jednoho našeho spoluhráče. A v masce kravičky je naše jediná fotbalistka v obci. Čtvrtá je Martina, jen pro tebe Urbis.
Takže se dejme do trénování, a zkuste se každý vyjádřit k tomu soustředění. Termín by byl 21.2. - 25.2. Třeba mi poslat sms - ano nebo ne. Vždyť jí to s vámi, klucí, myslím dobře.

Pojedeme na soustředění?

9. ledna 2009 v 8:43 | Drevokocurisko |  Články
Nazdar Zajíci,

furt, když jsme bujní, mluvíme o tom jaké by to bylo jet na soustředění. Náhodou jsem narazil na nabídku chaty v Krkonoších. Nadmořská výška pro vysokohorskou přípravu ideální 950m. Kapacita 16 lůžek. Ceny myslím od 280 Kč za noc. Termíny mi pán z chaty poslal níže. Chce to určitě rychlé rozhodnutí. Kdybychom vzali celou chatu, jakože bychom stejně vzali celou, tak by asi nebyl problém jet třeba jen na 5 dní. Takže nečumte a říkejte, jestli byste jeli. Ideální termín by asi byl toho 21.2. - 27.2. podle mýho.

Dobrý večer,
z únorových termínu zůstávají neuzavřené zatím tyto:
neděle 1.2. - sobota 7.2. = 6 nocí
sobota 21.2. - pátek 27.2. = 6 nocí
sobota 14.3. - pátek 20.3. = 6 nocí

Novoroční fotbálek

1. ledna 2009 v 8:47 | Drevokocurisko |  Články
Ohnivci vás vítají v Novém roce a jako přání jsem si dovolil okopírovat trenérovo z komentárů, protože se mi líbilo a je v něm jaksi vše:-)

Přeju všem do roku 2009 jen to nejlepší. Všem Ohnivcům co nejvíc gólů, tedy až na Kopra, myslivcům a rybářům hodně úlovků, Šárce plnou klubovou pokladnu a sobě pevné nervy s tím souborem.

A jaká byla vlastně poslední noc roku? Mně osobně se zážitky jaksi vytratily, a vlastně ani nebyly, leč jsem již dávno spal.

Nezapomeňte na dnešní fotbálek, koukejte se do tý doby všichni probrat, sraz ve 13:00 na ihrisku.

K novoročnímu fotbálku. Počty figurek hojné, až 9 proti 9. Nejlépe ustrojen - mladý mysliveček p. Kulík. Rozděleno na starý-mladý. Přišel i Tonda Vondrák zas po čase a ukázal se i Aram, věčně zraněný magistr obojího práva z Tbilisi. Terén značně přemrzlý, za to hrozí správci hřiště důtka. Těžkotonážním figurkám to omezovalo pohyb. Utkání skončilo 4:4. Z čehož se nejvíc radovali Staník a luxféra, neb platili všichni po 20 Kč. Icek dal za starý všechny góly. Největší šanci spálil Kůča (můžeš mi to nějak rozumně vysvětlit?). Tréninku přihlíželo 8 neplatících diváků. Po tréninku po několika doušcích šampusu a grogu bylo rozhodnuto, že luxféra půjde na jatka. Beny nepřijel, zabíjačku proto provedl kapitán, který jedinou ranou to křehké zvíře zabalené do ubrusu usmrtil a pustil mu žilou. Sčítací komise ve složení Keby, Čáp a Icek napočítala 5997 Kč. Icek 3 Kč doplatil, pak jsme ale společnými silami přispěli 4000 Kč Miss Ivet na nového kadeřníka, kterého si našla až v pražských Košířích. Jezdí tam i Žůňo, přišel s trvalou. Oslava nového roku to byla náramná, Špek slavil narozeniny s polívkou a čajem a my ostatní s ním. Kopr je horší než levý křídlo. Letos nám prej už ukáže ségru a na jaře nepustí ani jeden gól. Keby dá sud, hádal se a vsadil s Žůňasem, jestli v TV zpívá Krajčo nebo Kolář. Nepoznal a prohrál. To je jako nepoznat polskej salám vod vysočiny, pane vedoucí.