Duben 2009

Chmaleři přišli o vavříny a Kůča...?Ten vsítil!!!

25. dubna 2009 v 23:33 | Drevokocurisko |  Články
SK Ohnivec Městečko - FK Chmel Mutějovice 4:1 (2:0)

Těžko se mně píše i mluví, potom co jsem zazdil. Městečok byl prostě lepší a dát góly i někteří nekopové, bylo rozhodnuto mnohem dřív. Góly šoupnuli do branky Petr Urban, pak Filip Blecha a ve druhé půli Jirka Urban a Kůča legendární brankou...ta snese nejpřísnější měěěěřítka. Bože, kdo mu to poradil, dát to pod břevno takovým způsobem?????
Zostava: Koper - Lanži - Kůča, Hegy, Jarin (Pája/Keby) - PU, JU, Já, NšPepík - NšPetr, FiliB (Nadlesní).


... a už jsme slyšet:-)

Fotbalová potupa v Senomatech nemohla být potupnější

23. dubna 2009 v 23:00 | John Madden |  Články
Fotbalová potupa v Senomatech nemohla být potupnější?
Městecký fotbal dospěl po 5 gólech v Senomatech totálního zmaru? Ale kdeže. Není to přece nic nového. Vždyť už legendární trenér Johny Madden ve 20. letech minulého století říkal: "Městecká plejers nou gud. Málo trénink end samý holka end hospoda. Nelze tedy mluvit o zázraku, že hráči této obce se již třetím rokem drží v I. B třídě? Berme to jako fakt a i s prohrami se smiřme!

Čtvrtý zápas...ostuda

19. dubna 2009 v 22:13 | Drevokocurisko |  Články
SK Senomaty - SK Ohnivec Městečko 5:1 (2:0)

Série 7 zápasů bez porážky (počítáno i s podzimem) skončila stejně rychle jako dubnové téměř letní dny. Dneska to nemělo hlavu ani patu. Domácí hráli zodpovědně, nic nevymýšleli a poctivou hrou Městečko nakonec rozebrali, i když to v určitých fázích zápasu mohlo být jinak.
O první půli se nemá cenu bavit...těch chyb...a góly laciné, ale pěkné od senomatského kanonýra Korčáka, až běda, prostě jsme hráli úplný hovno.
Po přestávce už nebylo co ztratit, podařilo se nám snížit Langym na 2:1, domácí jsme znejistěli, ale pak přišla série minel a Čáp musel zatáhnout za záchrannou brzdu...Červená karte a v deseti už to nešlo, nebo šlo, ale dnes ne.
Výtky, které mám na srdci, tu teď nebudu psát, ale ve středu na tréninku si to musíme říct. 1. místo disciplína a zodpovědnost....a tak.
Sestava: Kopernický - Langmajer - Kučera, Hégr, Červený - P. Urban, Hadrava, J. Urban, Blecha - M. Bestajovský (55. Patera), P. Šnídl.

Třetí kole, třetí úspěch

12. dubna 2009 v 15:00 | Drevokocurisko |  Články
Ohnivec Městečko - SK Lány 3:2 (3:1)

Titulek už zazněl v jednom z komentářů, tak jsem jej nemohl nepoužít. Ani ve 3. kole jara jsme nepoznali pachuť porážky a v důležitém boji týmů z konce tabulky jsme potvrdili slušnou formu. Velikonoční zajíček zůstal usazen i se třemi body v městecké travičce. Na Lány se prý stěhovat nebude - má tu kvalitní pelech. Sakra, kam sem to zas odbočil, to jsou ty oslavy jara, gólů, zelené trávy...fuj.
Nejsem dnes v úplně bystré kondici, tak se zdržím dalekorozsáhlých popisů chyb a kvalitních akcí, jen shrnu, že jsme měli štěstí a první gól dali z penalty - Petr Šnídl. Pak ale Lány vyrovnaly. Nevydrželo jim to dlouho, neb se brzy mezi střelce zapsal krásnou hlavičkou náš Pepík a poloas jistil Filip Blecha...Jenže další šance jsme pálili, i ve druhé půli a Lánští se pomalu blížili k zdramatizování zápasu. Stalo se tak nakonec až v 88. minutě, a zbývající čas už jsme výsledek ubránili - 3:2.

Kopernický - Langmajer - Kučera, Hadrava, Červený - P. Bestajovský (Patera), J. Urban, P. Urban, J. Šnídl - P. Šnídl, Blecha.

Druhé kolo, druhý úspěch

5. dubna 2009 v 22:37 | Drevokocurisko |  Články
Sokol Braškov - SK Ohnivec Městečko 0:0, půlku snad psát nemusim, ne, blbouni.

Druhé jarní kolo nás zaválo do Braškova, ambiciózného a silného celku, ktorý nám nasypal na podzim doma šest kousků. Tentokrát se zápas osmělil vstoupit do úplně jiných kontur. Od začátku jsme domácí zaskočili a v podstatě my pálili šanci za šancí. Domácí hrozili nejvíc z brejků, jenže braškovský kanonýr Ticháček, pardon Tichý, páli tentokrát vedle, i když je hodně nebezpečnej. Čo povedať, dvě tyče do piče v prvej polovině ze strany Městečka, druhá piča poloviča už byla vyrovnanější a na vlásku viselo, kdo dá ten jediný zlatý gól. Že z nás domácí nebyli do konce zápasu je už podle výsledku jasný, prostě jsme jim jejich hru akosi rozrušili...ač měli v poslední minutě šanci jako hrom. Ale tak to bývá, Kopr se vcelku jinak nudil. Hm, byl to asi jeden z našich nejlepčích zápasů v bé třídě. Dobrou, děti, slečny a všichni fanoušci fotbálu.

Sestava: Kopr - Kůča, Langy, Best (chválíme trenéry za povedený tah), Jarin - PU, JU, Hadřík, Nš Pepik - Nš Petr, Filip B.

Všichni hráli fakt na hovno!!! Ty vole, dyž nedáme v Braškově góla, co chcem v tom kraji dělat???:-)