Květen 2009

SK Jeneč - SK Ohnivec Městečko 3:0 (1:0)

31. května 2009 v 2:09 | Drevokocurisko |  Články
Štýlom lidového vyprávění, jak poznamenali o našem blogu ve zpravodaji k zápasu Jenečtí, musím bohužel konstatovat, dnešní zápas přinesl Ohnivcům další lidově demokratickou prohru. Ač bylo držení míče pro Městečko jistě hodně přes 60%. Více zítra, ale ono toho navíc vlastně moc není. Vlastně nic. Jen, že si domácí z našich báječných stránek, mnoho nevzali. To je jako Jirka SexyMozek Paroubek. Copak si asi vzal z vajíček? A nemá Petra nyní zákaz dělat Jiřímu ham and eggs k večeři? Že večeří Paroubkovic skromně? Jistě, Jiří jí ryby, zeleninu a těstoviny. Smrdí ryba od hlavy, a odkud smrdí politika ČSSD?
Zdraví Drevokocurisko.

Today spát a 24. června iděme do Tatier.

Sestava: Zoff - Beck and Bauer - Alfrédi di Štěfani z Komárna - Jedlovič, Smrčič, Borovič.

A histerka dneška od seňora Chumelíka: koupí si rodina ušlechtilou čivavu za 25 tisíc, jedou s pejskem z Brna směr čechy a chce se všem čůrat. Taťka zastaví, rodina čůrá u pangejtu a pejsáčka nechají močit opodál. V tom se z nebe snese káně a pejsek je fuč. Malá dcerka šílí smutkem, rodiče taky šílí...ale pan otec neponechá nic náhodě a volá své známé, že či ještě má na prodej čivavku méně ušlechtilé krve. A tak ještě před Říčanama sjednává pan otec obchod za 12 tisíc. Natěšená rodina zamíří i s novou čivavou rovnou k babičce na Sázavu. Babička ze samé radosti nad trhačem jala se opékati kuře. Jenže domácí tlustý pták je ještě silně podchlazen, a tak nezbývá než jej nechat rozmrznout. Bože, neuvěřitelné se stalo, kuře volně ložené ku rozmrznutí se dalo do pohybu, padlo na zem a svými drůbky pohřbilo i druhou čivavu.

SK Ohnivec Městečko - SK Vraný 1:3 (0:3)

25. května 2009 v 9:04 | Drevokocurisko |  Články
Městečko, 23. května 2009 - Kdo z městeckých příznivců byl přítomen debaklu v Loděnici, musel se týden nato po deseti minutách duelu proti Vranému zděsit, že je snad na stejném zápase. Góly padaly rychle, až jakoby bezbolestně. Jenže když dostane mužstvo během deseti minut dvě branky, s předzápasovými plány to výrazně zamává. Zmatená hra Městeckých pak ještě dovolila hráčům druhého týmu tabulky zvýraznit náskok na 0:3. Až za takto hrozivého stavu začali Ohnivci trochu fungovat. Petr Šnídl nastřelil tyč, Urban hlavou přestřelil branku a Kučera minul míč, který prošel před branku.
Dá se říci, že ve druhém poločase už byl zápas minimálně vyrovnaný a domácí se hodně snažili s nepříznivým skóre něco udělat, ale na víc než na snížení Kučerou po schöne akci Šnídláků, už nebylo. Bojovnost a snaha ve druhé půli viditelná, ale upřímně, pokud se nebudeme scházet s klíčovými hráči v sestavě, tak asi nejsme schopni až na výjimky s podobnými soupeři obstát. Jinak ale náhradníci zahráli dobře, a nebýt počátečních zmatků v obranné fázi jako celku, mohlo to být ještě o kousek lepší. Keby, si pořád rychlej jako vítr.

Sestava: Kopernický - Patera - Kebrle, Hégr, Povolný - J. Šnídl, Hadrava, P. Šnídl, P. Urban - Kučera (Zikmund), Červený (Pokorný).

Loděnice - Městečko 8:1 (5:0)

17. května 2009 v 15:02 | Drevokocurisko |  Články
Ehm, no, coco, včera nás teda rozebrali a přiznání je polehčující okoličnost. I já byl přítomen tomu 90.minutovému komixu. Škoda, žes nebyl, náš Pepíku a další kluci, jinak zájezd do cizích končin to byl nesmírnej. Loděnici jsme nedokázali vzdorovat v ničem ani chvíli. Zřejmě ví, proč jsou první. Sice bych měl dštít síru všude kolem, ale nechme toho, všichni jsme byli totiž jak fotbalisti na stolním fotbálku, který kdosi pohodil na D1. Pokoření. Je třeba se otřepat a koukat dál... Fanoušci udělali dobře, když radši postupně odcházeli z tribuny na paprikovýho greenhorna ke stánku.
Sestava: Nikdo.

Odborný seminář depa Kačerov

15. května 2009 v 9:44 | Jan "Pětkolejí pohromadě" Bezbolestný |  Články
Zájemci z řad pracovníků DP a.s. a přátel dopravního podniku a pražské podzemky,
Vědeckotechnický klub při DP-Metro,

si vás dovoluje pozvat na odborný seminář " Podzemní stavby v Metru"
Seminář se koná dne 26.5.2009 od 13.00 hod. v konferenčním sále ( CO kryt ) depa Kačerov. Odborným lektorem bude ing J. Šubert. Doprava busem 118,121,170,203.Garantem akce je P.Škorpík
Tel. (91) 24400, mail: skorpik@dpp.cz

Městečko Městečko - Brandýsek Koleč 2:2 (1:1)

10. května 2009 v 22:53 | Drevokocurisko |  Články
Zápas plný byl, plný bolestivých chyb a plný bolestivých cest z těch bolestivých chyb. Nicméně ačkoli jelikož jsme prohrávali 0:1 a poté i 1:2 a podařilo se nám srovnat, nutno tento zatraceně vydřený výsledek viděti vokem voptimistickým jako úspěšný. Večer po zápase už byl klasicky městecký... Neskonale přátelský a příjemný.
Sestava: zraněný Kopr - Langy - Kůča, Čáp, Nadlesní - Náš Pepe, PU, Ja, Megouš - Pokynka (Filip/ Icek), Náš Pete.

Město Slaný - Městečko 2:2 (2:1)

3. května 2009 v 22:37 | Drevokocurisko |  Články
Konečně úspěch ze Slanýho, odkud se BODY nevozí běžně. Co si tak pamatuju s Jesenicí a Strašecim, tak jsme tam vždycky dostali na prdelku.
A dnes? Začátek překvapivě dobrá hra, soupeře jsem drželi na uzdě, jenže pak se po rohu trefil domácí Hořejší - 1:0 a najednou hoši z Křivoklátských pralesů nevěděli, kam hupsnout dřív. A když si prohlíželi sluníčko kapitán s Langym - 2:0. Začalo být horko jako v červenci a Kopr musel vytáhnout pár Á třídních zákroků. Domácí jsme ale naší pasivitou nakonec tak uspali, že přestali být ostražití a v 44. minutě dostali po krásné křížné střele Petra Šnídla gól - 2:1.
A dnes druhý poločas? Tomu prvnímu se vůbec nepodobal. Ohnivci z Městečka najednou získávali víc a víc míčů. Kapitán střízlivěl, obrana hrála to co má, záloha taktéže, Kopr tahal zákroky jak z manéže a skvěle hrál Petr Šnídlojc. Zas už moc kecám, zkrátím poentu, vyrovnali jsme opět po střele Petra Šnídla - 2:2. No a nepočítám břevno nášho Pepíka, a hlavičku nad Čápa, teda hlavičku Čápa nad... Nutno přiznat, že aj domácí kluci z města měli pár šanciček, ale to by netrefil ani Jindra Pavlíček, kulobrokem, ani Venca s Vokem, v polobotkách. Spát, ráno jdete do procesu.

Zozlava: Tukas - Lungy - Lesa Pán, Best, Kačerov - Sport u Brány, Tipsport, Exxon, ČSA - Stráž Justice, Maturantka. Střídal el Pedro. Přpraveni Kolonialista a Aleč.