Červenec 2009

Ohnivci se v přípravě rozdělí

29. července 2009 v 10:53 | Drevokocurisko |  Články
Městečko, 29. července 2009 - Dnes čeká team Ohnivce pod vedením Staníka Jansy opět trénink na domácím hřišti, ale následně se kroky hráčů rozdělí. Futsalová větev odjíždí o víkendu na legendami opředený turnaj v malé kopané do Čučic, kapitán s prezidentem jedou sledovat případné posily na okresní trávníky do země Galského kohouta a Kůča bude doma trénovat malýho Kůču. Ostatní věnují víkend regeneraci a dalším radovánkám, které jsou nám v sezóně jinak odepřeny.
Sejdeme se všichni zas až 8. srpna, kdy odjíždíme na turnaj do Zichovce a po návratu oslavíme trenérovy 50-5 narozeniny za doprovodu muziky na našem stadioně. Komu čest tomu čest. Čápovi pěst.

Svatojakubská (či annenská) Pouť a fotbálek

21. července 2009 v 9:06 | Drevokocurisko |  Články
Městečko, 26. července 2009 - Hola z vola, zdraví blogger Drevokocůrik. Pouť máme za sebou, ze svatojakubské se přelila k annenské, účast na tancovačce na hříšti hojná, snad se všichni příjemně bavili, všem píčům a p..... děkujeme za útratu, neb klubu přibyla do kasičky nějaká ta korunka. Obsluhovat kiosek je fakt docela šichta, poslední podnapilce sem doprovázel domů kolem 5:30. Ale zas si člověk vychutná jinak nepoznané brzké ráno v obci. Krása.
A teď k fotbálu, kerej se konal před. Stručně, protože jsem unavený.
SK Ohnivec Městečko - Tatran Rakovník B 2:2 (0:2). Ohniváci k zápasu přistoupili opravdu pouťově a tak se není co divit, že s chutí hrající Tatran dal za poločas dva pěkné góly a domácí vcelku jasně předčil.
Druhý poločas už přinesl jiný obraz hry, Městečko se soupeři vyrovnalo v rychlosti a nasazení, srovnalo dík Petrovi Šnídlovi na 2:2 a mělo další šance, které mohly zápas zcela otočit. Z posil se představil Zelí. Zápas s chutí řídil Mára T. Přítomen byl i pozorovatel z Lužný Pepík B.

Městečko: Kopernický - Langmajer - Kučera, Hégr (Patera), Povolný - J. Šnídl, Zelenka, Hadrava, Červený - Bestajovský, P. Šnídl.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hošánci a hošanky, jelikož se u předchozího článku vysemenilo tolik komentářů, že to hrozilo ztracením některých čítatelov, píšu článik nuovo. Na městeckém srdci mám několiko promluv k vám.
1. středa trénink, toť jasné a stručné. Od 18:00. Budou se běhat osmnáctistovky, dle neoficiálních informací.
2. sobota od 16:30 přípravný zápas s Tatranem B v Městečku. Sraz pochopitelně nějaké ty minuty předem.
3. po utkání se koná ve společenském koutku na hřišti pouťová zábava s hudbou, tancem, občerstvením, obšťastněním, prostě s komplet programem. Takže si udělejte čas a přijďte, vezměte své známé a kamarády.
Z dalších čerstvých informací pro tisk a fanoušky: Ondra Kučera ze Šanova už je potvrzen a na podzim se představí v drésu Městečka, naopak na podzim bude chybět Filip Blecha, který odchází na hostování do Jesenice. Trička se znakem Ohnivce od Kebyho ve středu budou.

Městečko míří po volnu na hřiště

13. července 2009 v 14:54 | Drevokocurisko
Městečko, 13. července 2009 - Aktuální informace pro hráče, fanoušky i přátele městecké kopané. Narozeniny Jana B. Kučery zapity, oslaveny: Ztratila se motyka a nůžky zahradní. Obojí vraťte nebo bude bídná sezona, jak na fotbale, tak v Kůčovo zahradě. Na oslavě mi ovšem některé opilecké tváře chyběly. Naopak jiné tváře Kůčovo narozeniny zapily ještě v neděli. A to vydatně. U Kebymarketu bylo celý den k vidění množství techniky: 2 traktory, 5 aut a několik bicyklů.
Trénink tedy ve středu od 18 hodin. Turnaj v Pustovětech také platí v sobotu. Neplatí ale přátelský zápas na pouť 25.7. se Zdicemi, které si to rozmyslely, když s námi hrají v soutěži, ale přijede tým I. A třídy Tatran Rakovník. Takže zápas vlastně platí. Na trénink nebo potom na zápas si připravte bankovky, je potřeba vybrat jisté množství peněz - na
striptérku. Travička na hřišti je sametová, pochutnáte si.

Rozlosování komplet I.B třída 2009/2010
1.kolo, 22. a 23. srpna od 17.00
Mutějovice - Praskolesy, Jesenice - Žebrák, Braškov - Zdice, Doksy - Kr. Dvůr B, Lety - Dobřichovice, Senomaty - Kněževes, Městečko - Lužná (doma hrajeme vždy v neděli).

Příprava na čtvrtou sezonu v I.B třídě

7. července 2009 v 9:42 | Drevokocurisko |  Články
Ještě jsme nevyklepali bahno z kopaček od posledního zápasu a už je potřeba myslet na sezónu další. Proto se v pondělí navečer sešel v Grandu výbor a trenéři SK Ohnivce, aby projednali další kroky, které je potřeba učinit k úspěšnému letu novým ročníkem I. B třídy.
Schůze věcně odpověděla na většinu podnětů a teď už je jen na tažení výborových činovníků, aby se podařilo přivést několik nových tváří do týmu. Zatím ovšem zde nebudu šířit nezaručené zprávy, kdo, kdy, jak… To se vše vyřeší v následujících týdnech.
Z jistých věcí jen tolik, že na losovací aktiv tuto sobotu dopoledne pojedou Náš Pepík s Máčalou.
Též tuto sobotu 11.7. slaví narozeniny 30+40 Kůča a Mírek Švarc. Sraz na ihrisku kolem 15hodiny, dáme si na dvě a pak ty dva blbouny pudem zapít. Zvání jsou, tuším, krom domácího zvířectva, téměř všichni z obce.
První ostrý trénink je 15. července od 18 hodin v Městečku na hříšti. Trenér připomněl, že s sebou budou nutné nejen boty se špunty, ale i boty bez špuntů na běh v přilehlých luzích a hájích.
První zápasová zkouška nás čeká 18. července na turnaji v Pustovětech. Začátek asi někdy po poledni. Účast všech stávajících hráčů i oslovených posil žádoucí. Další program potom 25.7. doma proti Zdicím, následuje pouťová zábava. To zatím stačí, celý program už Náš Pepík (sekretář klubu) psal na stránky níže.