Srpen 2009

FK Kněževes - SK Ohnivec Městečko 3:2 (0:2)

30. srpna 2009 v 9:46 | Drevokocurisko |  Články
Píšu jen pro informaci, abych připomněl výsledek, jinak nepíšu radši nic. Po poločasovém vedení 2:0 jsme se kolébavě ukolébali až do stavu, kdy po naší hrubé chybě domácí snížili z penalty a v posledních pěti minutách dvěma góly otočili skóre. Zřejmě jsme si to zasloužili. Hrůza všech hrůz.
Branky: Gonda, Hlavatý, Žihla - J. Šnídl, Zelenka.
Sestava: Kopernický - Langmajer - Procházka, Hegr, O. Kučera - J. Šnídl, Wohl (Červený), Hadrava, P. Urban - P. Šnídl, Zelenka (J. Kučera).

SK Ohnivec Městečko - Sparta Lužná 2:1 (2:1)

23. srpna 2009 v 23:02 | Drevokocurisko |  Články
Městečko, 23. srpna 2009 - Úvodní utkání sezóny by mohlo vypadat i jinak, ale na druhou stranu víte všichni, jak jsme začali lóni, takže dnešní výsledek je úplně ideal. Zápas bych popsal asi takhle: Lužná se více snažila o kombinaci, vlastně jí to docela šlo, ale v zakončení byla prakticky neškodná. Naopak Městečko toho moc nepošolíchalo, Barcelona to nebyla, ale prostředek svědčí oučelu podle mě. Účelem fotbalu a sportu vůbec věčinou je dát víc gólů než soupeř, prostředkem k tomu pak Náš Pepík, Petr...a další exóti. První gól opravdu dal, zvláštně po několika minelách spoluhráčů při trefení balonu, ranou po zemi k tyči náš Pepík, druhý přidal tou samou prazvláštní střelou akorát z trestňáku k tyči náš Petr - 2:0. Pak Městečko bušilo do luženské defenzivy, jenže dát gól už se nepodařilo. Naopak 5 minut před poločasem Luženští byli důraznější ve vápně a snížili díky Majbovi na nadějných 2:1.
A druhá půle? Městečko mohlo z několika šancí pojistit vedení a zlomit odpor staronového účastníka I. B třídy. To se nestalo, a tak Lužná až do závěrečného hvizdu sudího Stádníka zlobila a rvala se o vyrovnání. Jenže nemá kanonýry formátu Petra Šnídla a to bylo rozhodující.
Diváků bylo hodně, fakt hodně, asi tak 120...?Více ví naše Eva. Téže some předsta 4 posily a nezkla rozho.

Sestava Městečka: Kopernický - Langmajer - O. Kučera, Wohl (75. Červený), Procházka - J.Šnídl, Hadrava, Hégr, P. Urban (45. Kučera Ja.) - P. Šnídl, Zelenka. Trenér Jansa.

Lužná: Melč - Hájek - Staněk (Quaiser), Lukeš, Fronk, Ambrůžek (Fidler), Rek, Majba, Falbr (Bok), Šnajdr, Bařtipán. Sestava Lužné už se zárukou. Trenér J. Bok.

Městečko - Zavidov 9:3

16. srpna 2009 v 15:34 | Drevokocurisko |  Články
Poslední zápasová prověrka před startem soutěže se vcelku povedla. Proti účastníkovi okresního přeboru se Městečku dařilo hlavně střelecky, bývalý gólman Městečka Abrahám v brance Zavidova musel skřípat zuby. Jinak hra až tak okouzlující nebyla. Přesto bylo vidět, jaký rozdíl je mezi ambiciozním celkem okresu a I. B třídou.
Kdo dával góly, to po mně nechtějte. Hegy 3, Šnídl Petr aspoň 3, Zelenka 1, Procházka 1 a Urbis J. 1? Bůh ví.

Sestava: Kopernický - Langmajer - Červený, Hégr, Kučera O. - Procházka, Hadrava, J. Urban, P. Urban - P. Šnídl, Zelenka (J. Wohl).

První mistrák tedy v neděli/ne jak jsem psal půvdně 22.8., ale oprava 23.8. od 17 hodin v Městečku proti Lužné, všichni jsou srdečně vítáni.

Líga se blíží rychlostí TGV

14. srpna 2009 v 8:29 | Drevokocurisko |  Články
Čuváci, už se přestaňte slunit, zachlazovat, chlastat před zápasy a mazat ochrannými creamy a soustřeďte se. Týden a kousek zbývá do zahájení další sezóny v I. B třídě. V sobotním zítřku se ještě doma utkáme v generálce se Zavidovskejma od 17 hodin a pak už budem v týdnu jen ladit a ladit, někdo hladit (se-si).
Uvažovalo se o přípravě s Lánama někdy v úterý či středu, ale po zralé úvaze jsme to odpískali, protože sestava by těžko byla zápasová a hrát v kombinaci se starým béčkem nemá v tuto chvíli význam pro nikoho. Trénink bude ale zřejmě v úterý a pak i v pátek takový ten, co okoření předzápasovou atmosféru a dá chuti do fotbalu správný šmrnc. Snad všechno, co jsem chtěl. Takže končim, čuvaci.
P.S. budka pro arbitry už je skoro hotová. Pěknej pelíšek z toho roste...Čichám čichám šmajchlkabínu. Zdar.

Městečko opět řádilo

10. srpna 2009 v 9:20 | Drevokocurisko |  Články
Sportu zdar, hlásím návrat k pisálkovské čínnosti. Městecký forbal se o víkendu opět rozjel po kraji a na turnaji v obci Zichovec (někde mezi loukama mezi Slaným a Lounama) vyhrál. V hezkém areálu se postupně Ohnivci utkali s Roztokama 3:0, Zichovcem 2:0, Louny B 3:0 a Dobříčí 3:2. Nejlepšího střelce si vyčutal Petr Šnídle. Pohár byl dovezen do chrámu na Ohnivci a tam naplněn zelenou vodou. Hlavní důvod k oslavám byl ale jiný. V chrámu na Ohnivci slavil v sobotu trenér Staník narozeniny (jejich výši taktně zamlčuji). Oslava se protáhla pro některé jedince až do pozdních nedělních hodin.