Září 2009

Sp. Žebrák - SK Ohnivec Městečko 3:0 (1:0)

28. září 2009 v 23:19 | Drevokocurisko |  Články
Jelikož jsem po zápase odcestoval na výlet, drobný článek až nyní, neb nebyl nikdo schopný sednout a ty tři věty sem fláknout, ale to je jako se vším...!
Zápas to nebyl od Ohnivců zas tak špatnej, ale nedaří se v koncovce a nedaří se bránit protiútoky soupeřů, které vyplývají ze stylu hry Městečka a motta většiny hráčů: hlavně si všichni musíme zahrát fotbal. Ale hezký fotbalový momenty byly vidět v sobotu dopoledne v podhradí.

Sestava: Kopernický - Langmajer - Procházka, Hégr, O. Kučera (J. Kučera) - J. Šnídl, Hadrava (Červený), Wohl, P. Urban - P. Šnídl. J. Urban.

SK Ohnivec Městečko - Olympie Zdice 1:2 (1:2)

21. září 2009 v 9:05 | Drevokocurisko |  Články
Utkání se vyvíjelo pro domácí dobře, když přes tradičně vlažný začátek překonali po pěkný akci obranu Zdic a Jirka Urban poslal hlavou svůj tým do vedení 1:0. Bohužel soustředění na bodu nula, takže z protiútoku Zdice vyrovnávají - 1:1. A chvíli na to po zaváhání brankáře i obrany (zřejmě i z ofsajdu, ale to už je jedno), šly Zdice do vedení - 1:2. Pak sice Městečko přidalo a vytvořilo si šance, ale balon už do sítě nedostalo, i díky výbornému výkonu brankáře Zdic.
Po přestávce už hostům evidentně ubylo sil do ofenzivy, ale bojovnou defenzivou drželi Městečko na distanc. Domácí se navíc připravovali o možnosti příliš kostrbatou rozehrávkou se spoustou chyb a špatných řešení. Z toho resultuje, že nedokázali s nepříznivým výsledkem za 45 minut hry již nic udělat a letos doma poprvé prohráli.
Sestava Městečka: Kopernický - M. Bestajovský - J. Kučera, Hégr (Povolný), O. Kučera - Wohl, J. Urban, Hadrava (J.Šnídl), P. Urban - P. Šnídl, Červený (Langmajer).

Králův Dvůr B - SK Ohnivec Městečko 3:1 (0:0)

13. září 2009 v 23:05 | Drevokocurisko |  Články
Ohniváci v neděli zajížděli přes dvě údolí Berounky na periferii města, které řece dává jméno, do Králova Dvora. Ač periferie, hraje A tým o pár tříd nad samotným Berounem a ani "béčko" se nemusí za výkony hanbit, zvláště semtam posílené o pár fotbalistů z třetí ligy.
Přesto Městečko nezačalo špatně a na "letišti", oproti domácímu mini hřišťátku, soupeře udrželo na distanc. Dokonce se mohlo radovat z vedení po trestném kopu Petra Šnídla do tyče, jenže závěr poločasu už byl jasně v režii domácích a jen jejich zbrklé řešení situací, dobré zákroky Kopernického v brance Městečka a občas štěstí jako při střele Bláhy do břevna, byly důvodem poločasové remízy 0:0.
Tolik štěstí už jsme ve druhém poločase neměli. Domácí dostali Městečko pod soustavný tlak a kdyby Kopernický neměl den, bylo by s Městečkem zle. Přestože mužstvo z Křivoklátska všechno ustálo, nakonec doplatilo na vlastní útočné snahy. Po dvou rohových kopech dostalo z brejků góly a třetí navrch. Rychlé vedení sice domácí jakoby ukolébalo a hosté v posledních deseti minutách ovládli hru. Výsledkem bylo jen snížení našeho Pepíka na 3:1, ale šance zejména Petra Urbana a Petra Šnídla nakonec mohly zápasu vrátit remízovou podobu.

Městečko: Kopernický - Langmajer - O.Kučera, Wohl, Červený - J. Šnídl, Hadrava, J. Urban, P. Urban - P. Šnídl, Heger Karel ml. Na střídání připraveni: Patera, P. Bestajovský.

SK Ohnivec Městečko - Sokol Dobřichovice 2:2 (1:0)

6. září 2009 v 10:32 | Drevokocurisko |  Články
Článek nemohl být, neb Drevokocurisko obsluhoval do 5 do rána na posvícenské zábavě. Zápas byl vyrovnaný od první minuty, hra se přelévala, soupeř asi lépe kombinoval, ale do vedení nakonec šlo Městečko. Zaváhání obrany využil Petr Šnídl a slavilo se - 1:0.
Městečko pak drželo soupeře na uzdě, ten marně dobýval Kopernického branku. Ve druhém poločase pak domácí využili brejk, krásně sehráli kombinaci přes našeho Pepíka, Hadravu, Zelenku až k zakončujícímu Jirkovi Urbanovi - 2:0. Diváci bouřili, ale bohužel přišly nakoenc i chvíle hostů. Malá nepozornost, pád útočníka ve vápně a penalta - 2:1. A pak bohužel vyloučení Procházky. V deseti už se Městečko bránilo, ale v poslední minutě tlaku neodolalo a po kombinaci vstřelily Dobřichovice gól na 2:2.
Městečko: Kopernický - M. Bestajovský - O. Kučera, Hegr, Procházka - J. Šnídl, Hadrava, J. Urban, P. Urban (Wohl) - Zelenka, P. Šnídl.