Říjen 2009

SK Doksy - SK Ohnivec Městečko 5:2 (2:0)

24. října 2009 v 23:09 | Drevokocurisko |  Články
Auauauauauauau....Ten zápas byl...Začátek naprosto chcíplej, pak dobrý, a pak špatný po brejkoch narostlého kluka Mošničky, kterej dal a zrazu púle 2:0.
Zdálo se vše vypořešíno, ale Ohnivci dokážou zabrať. Takže v 55.min to bylo najednou 2:2, góly Best a samozřejmě Ondra Kučera ten první, ne Ju, jak jsem akosi poplietol. V Doksech se klepaly i tašky na střechách....Ále to by Městečko nesmělo být tak leklý v obraně. Takže opět pár načutnutejch míčů a Mošnička ouřadoval. 3:2, někdo jinej na 4:2 a 5:2...a bylo po fotbalu. Nejhorší je, že nás domácí rozhodně nepřehráli fotbalem, ale účelností... A za to jim nezbývá než pogratulovat. Divákum se zápas prý líbil, tak aspoň niečo:-)
Salut, starym pánum s kosou na procházce i jejich čtyřnohým přátelům a příští tejden Lety vyletíííí!

SK Ohnivec Městečko – Sokol Braškov 4:0 (2:0)

19. října 2009 v 8:41 | Drevokocurisko |  Články
Jen usilovným třením celého klokánka bude dosaženo výhry. Tím řídili se Ohnivci v nedělním 18. říjnovém odpoledni. Trenér vytáhnul před zápasem esa z dlouhého rukávu jak se patří a každé z es si splnilo svoji roli na jedničku. Já podle Voka na 3-, ale to je již vedlejší. Večer sjem se nedokázal spojit s internetem, tak zpravodajstvo až teraz.
Braškov patří od svého postupu do I. B třídy mezi špičku soutěže a Městečko s ním vždy sehrálo vcelku zajímavá utkání, bohužel většinou s příznivějším výsledkem pro tým z Kladenska. A v neděli zrodila se první výhra.
Úvodem utkání se soupeři, i když se již dobře znají, spíš testovali, co kdo dovolí. Obrany si dávaly pozor, ovšem první větší chyby se dopustili domácí, když jim unikl hostující záložník po lajně, našel ve středu volného spoluhráče, který se rázem ocitl před brankářem Kopernickým. Ten však vytáhl magické rukavice a jasnou šanci odvrátil na roh. Pak ale zabojoval náš Pepík (rozuměj Josef Šnídl), balón se dostal šťastně k Bestovi a ten mezi překvapenými obránci i brankářem pohotově zakončil k tyči - 1:0. Netrvalo dlouho a opět zářil náš Pepík, když vypálil odražený míč, který klepl do břevna a odrazil se před branku, kde číhající Jura Urban nezadržitelně vracel do sítě - 2:0. Hezké poločasové vedení.
Po přestávce se dal čekat nápor hostů, jenže jim ránu zasadil hned po pár minutách svojí druhou brankou Jura Urban - 3:0. Tohle už by proti rozjetému Městečku neotočil ani Bílej balet, ani pravej Klokánek. Braškovu nelze upřít snahu, jeho hráči bojovali, ale v podstatě se do větších šancí, krom několika závarů před Kopernickým, nedostali. Konečnou podobu dal výsledku Petr Šnídl, když se prosadil po výkopu Kopernického přes dva obránce a upravil na konečných a pro hosty snad až krutých 4:0. Hráči hostí se zachovali sportovně a po závěrečném hvizdu uznali, že tentokrát Ohniváci byli lepší. Nálada poté u krbu byla náramná, fanoušci vychlastali všechen rum a tahlo se domu.
Městečko: Kopernický - Langmajer - Procházka, Hadrava, Hégr (J. Kučera) - J. Šnídl, J. Urban, Wohl, O. Kučera (Červený) - M. Bestajovský, P. Šnídl.
FC Jesenice - SK Ohnives Městečko 2:2 (2:2)

10. října 2009 v 19:41 | ItarTass |  Články
Čerstvá zpráva z Práva, teda z tisku: Ohnivci konečně přivezli body z vonku za zaslouženou remízu 2:2, která se komplet udála v prvom polčase.
Do vedení přivedl Jasnův soubor Jirka Wohl, jenž se trefil podruhé za sebou (i v minulém kole). Po přečíslení uklidil do prázdné branky přihrávku tuším Jirky Urbana ze strany.
Pak mohli hosté ještě branky přidat, leč nic. A radovala se pochopitelně Jesenice. Špatná domluva stoperů a brankáře, odražený míč na vápno a Břečka byl pohotový - 1:1. Pak rozhodčí trochu vymýšlel a penalta za přistrčení ve vápně - opět Břečka 2:1. Jenže rozhodčí si vymejšlení ve vápně neodpustil ani na druhé straně, a tak se šlo do kabin smírně 2:2, proměnil Petr Šnídl.
Přátelský duch první půle po přestávce trochu opadl, začalo se bojovat, ale z fotbalu a gólů už nic moc nebylo, z gólů vůbec nic nebylo.

Městečko: Kopernický - Langmajer - Procházka, M. Bestajovský, Povolný - O. Kučera, J. Urban, Wohl, J. Šnídl - Červený (Patera), P. Šnídl.

Jesenice: tu sem zas tolik neznal.

SK Ohnivec Městečko - FK Chmel Mutějovice 2:1 (1:0)

4. října 2009 v 23:11 | Drevokocurisko |  Články
Taaaak..dnešní zápas. No, vo čom byl...? Tak za 1. bych rád vzkázal trenérovi Mutějovic, panu Křivánkovi, že jestli nás obviňuje z uplácení rozhodčích a podobnejch věcí, tak má štěstí , že nedostal od přítomných do dršťky, protože tohle my zásadně neděláme! A takový to pokřikování během zápasu, jak je soupeř hroznej, hráči leví... To není zrovna sportovní přístup. Takže kdyby trochu úcty, trochu úcty... Navíc máme s Mutějovicema myslim dobrý vztahy a pan trenér je tímto zbytečně voře.
A za další...Městečko v podstatě mělo zápas pod kontrolou, dalo první gól, pak sice mohl vyrovnat z brejku Staněk, ale dal to vedle, takže nic a pak celej druhej poločas bylo jasno. Městečko zvýšilo na 2:0 po hlavičce Jirky Wohla a Mutějovicim nezbylo než se vší silou snažit...Snížit se jim podařilo až v konci utkání na 2:1 po pěkné střele Staňka. ale to bylo vše, víc už se nestalo.
Podrobnosti, sestavy a více zítra...Už je zítra a je to nakonec vše.

Městečko: Kopernický - Langmajer - J. Šnídl, Hadrava, Hégr, (O.Kučera/J. Kučera) - Procházka, P. Urban, J. Urban, Wohl (Červený) - M. Bestajovský, P. Šnídl.