Listopad 2009

Konec podzimu

16. listopadu 2009 v 10:56 | Drevokocurisko |  Články
SK Ohnivec Městečko - SK Praskolesy 7:0 (4:0)

Omlouvám se za informační prodlevu, ale je po dokopný, je pondělí ráno, musel sem za vás koupit a vrátit sud do hospody, musel sem udělat snídani Pražákovi spícímu s rozhodčími a před dvaceti rokama padnul komančist (přesněji zejtra)...tak co se tady rejpat ve fotbálu. Třeskoprsky se představily v sestavě veskrze okresní, spíše třetitřídní, a nám tak stačil průměrný výkon k vysokému vítězství. Diváci se bavili, páč góly padaly pěkný, přijelo i hojně fandů z Hořovicka od Třeskoprsk a Praskolesů, těm se to asi tolik zas nelíbilo.
Dokopná byla šťavnatá a velmi chutná, reklamace, kdyby někoho bolelo břicho nebo hlavička, případně jiné tělesnosti, přijímá reklamační oddělení: Městečko, Sankt Krankenhaus 123, MUDr. Zrzek.

Góly: P. Šnídl 3, J. Urban 2, Wohl, M. Bestajovský.
Sestava: Kopernický - Langmajer (P. Bestajovský) - Procházka, Hadrava, J. Kučera - O. Kučera, Wohl, J. Urban, J. Šnídl - M. Bestajovský, P. Šnídl.

A teď si dáme na čas pauzu.

SK Senomaty - SK Ohnivec Městečko 4:0 (1:0)

8. listopadu 2009 v 21:04 | Drevokocurisko |  Články
Přátelé, nemám dnes nějak sílu psát, co se dělo v Senomatech. Nejspíš byli domácí hráči lepší, protože výsledek 4:0 lze interpretovat jen jako 4:0 a to je velká, téměř absolutní prohra.
Že rozdíl ve hře nebyl žádný, ba naopak, to si můžeme říkat u piva v Městečku, ale nikoho jinýho to zajímat nebude. Branky soupeře Mácha 2, Klouček, Kozák.

Městečko: Kopedycky - Lang´hamer - Heg or Heg, Kus Drevo okus, Prochlasta - Kučeravá st., Zhurbanova, Ol, Špepík - Kučeravá ml., Špetřík. Na střídání připraven Pála.

Akce Ohnivců v čase posezonním

4. listopadu 2009 v 9:01 | Drevokocurisko |  Články
Nazdar draci, sice je hlavní ještě získat ňákej ten bodík pro klidný zimní spánek, ale je také důležité vědět, co dál se chystá na poli nezeleném kulturně politického.

Dokopná bude: v neděli po zápase s Praskolesama. Na pondělí si vemte volno, pak je 17. listopadu svátek.

Sklípek: jede se v 9 hodin ráno 27. listopadu návrat o den později. Hlaste se, zatím není seznam moc jasnej.

Narozeniny JUa: 19. prosince oslaví náš černý středopolař 30tiny. Ju Urban prý zve všechny kolemjdoucí.

Chata Teplenka padá, prý ji nepronajímají, takže volte náhradní plán, nebo uděláme soustředění v domácím prostředí?

Ohnilci jako obvykle - Fk Lety 3:3 (1:1)

1. listopadu 2009 v 23:08 | Drevokocurisko |  Články
No ksakru Stanley, co to zas bylo za zápas?Kuva....kupiča. Po trestňáku Šnitlíka nádherně vedem, leč v poslední minutě do poločasu váháme a je vyrovnáno z penalty 1:1. Po pauzičce se rozbíháme, ale nic velké, snaha být hvězdným teamem dne je jasná, leč soupeř nás trápí, a bohužel náš sakra dobrej nejlepší gólman se taky trápí...Prohráváme 2:3, rozdhodčí ve věku synů Langyho i Best nás vylučujou, dokonce i Čápa z lavičky, ale snaha je fakt velká a nakonec po trměvrmě Prochy vyronává na 3:3. Branky: P. Šnídl, J. Urban, Procházka.

Městečko: Kopernický - Langmajer - Heger, Hadrava, Procházka - J. Šnídl, J. Urban, Wohl, O. Kučera (J. Kučera) - M. Bestajovský, P. Šnídl.