Leden 2010

Lahošovice, ani Chlumy se nekonaly

27. ledna 2010 v 9:46 | Drevokocurisko |  Články
Příprava pokračovala v sobotu v Městečku na hřišti. Staník nakonec předal žezlo kondičnímu trenérovi Jaroušovi G., výběh přespolní nás tak neminul, ale běželo se na těžkém terénu jen k Hadříkově mohyle na cyklostezce, potom pát schodů a fotbálek na hřišti. Následovala sauna a hospodské povalování se. Pozor El Předseda klubu se opravdu vrátil v pátek z hor a jak byl vyprahlý, strávil v restaurantu téměř celý víkend.
Ve čtvrtek je trénink v hale od 17:30, v sobotu se nejspíš pojede do Zavidova na boxerský trénink k panu Mendíkovi na 14. hodinu.

Soustředění!
Všem připomínám, hlavně těm, kteří ještě o fotbalovém soustředění vůbec nic neví, že se odjíždí do Krkonoš 14.2. neděle v ranních až dopoledních hodinách. Účastnit se mohou i starší kouscí. Část výpravy pojede z Městečka, část z Rakovníka. Zpět se vracíme ve čtvrtek. S sebou běžky a něco na běhání i s nožmo. Bude to stát zhruba 1000,- ubytování a zhruba 1000,- plná penze, v což lze zahrnout krom bohaté stravy i pivo a rum na chalupě. Tak se urychleně hlašte. http://www.chalupa-krkonose.info/jezkova_bouda.php

Popiska k fotu: Handicapovaný Kůča dal výpověď u DP Hl.Města Prahy a založil spolu s jedním nejmenovaným handicapovaným vězeňským dozorcem speciální mateřskou školku V Kopcích pro handicapované děti. Družinu povede teta Švarcová.

Klub podporují

14. ledna 2010 v 13:42 | Drevokocurisko |  Partneři
Klub v jeho činnosti každoročně významně podporuje obec Městečko. www.obec-mestecko.cz

Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech. www.fronek.cz


OHL ŽS, a. s. je dynamická multioborová stavební firma s více než padesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. www.ohlzs.czDovolte nám představit firmu QALT Rakovník spol.s r.o. Jsme česká firma zabývající se výrobou spotřební chemie, zejména pracích , avivážních , mycích , úklidových prostředků a tělové kosmetiky.
Společnost působí na trhu od roku 1992. V součastné době zaměstnává 35 zaměstnanců. Zhruba 50% vyrobené produkce směřuje na tuzemský trh, zbytek zejména na Slovensko, Rumunsko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko,Chorvatsko. www.qalt.cz
Společnost Atlas Copco je vedoucím světovým dodavatelem technologických zařízení pro průmysl a stavebnictví. Nabídka výrobků a služeb zahrnuje kompresory, generátory, bourací kladiva, demoliční zařízení, vrtací zařízení, důlní stroje, kotvící prvky, pneumatické nářadí, elektrické nářadí, brusky, vrtačky, montážní systémy, příslušné servisní služby a služby půjčovny.

Konec vánočního klidu - rozhodl trenér

5. ledna 2010 v 13:29 | Drevokocurisko |  Články
Tak začínáme, pánové. Trenér zavelel, abyste už zvedli ty vaše líný zadky (prdele) a dostavili se k prvnímu "ostrému" tréninku na Ohnivce. Svolávám tedy všechny stávající hráče, bývalé marody a kohokoliv dalšího na sobotu 9.1. na 13:45 na hřiště v Městečku.
Další podrobnosti už psal Staník v komentáři k předchozímu článku: obuv všech druhů, prý bude sněžit, tak pytlíky, kulichy, rukavice...