Únor 2010

aktualnezOhnivce.cz

28. února 2010 v 18:00 | Drevokocurisko |  Články
Příprava teamu měla probíhat opět v sobotu, jakože včera, na domácích terénech, ale nedá se úplně říci, že proběhla. V kabině totiž trenér Jansa přivítal 1 hráče ze základní sestavy!Potom hrajícího střídajícího prezidenta klubu a věčného žolíka Aleše. Ostatní příchozí to byl již výběr DD Roztoky a Domovů s pečovatelskou službou Městečko. Zbytek týmu je buď zraněn, nebo se nacházel na dětském karnevalu v restauraci u Romana. Co na to asi Pepík Bok? Už i Staník kroutil hlavou a zařadil tento trénink mezi legendární.
Na Kolečku se chvíli hrálo, chvíli běhalo a zmizelo se do sauny.
Snad se již od příště docházka zlepší. Hraje se v neděli s Tatranem na umělce ve Strašecí od 14:00.

aktualnezhor.cz

15. února 2010 v 8:16 | Drevokocurisko |  Články
Hola prdelky, hlásí se zvláštní zpravodaj ze soustředění SK Ohnivec Městečko.
Vzduch je zde řídký, sněhu moc, na běhání to je těžké, Vence Zelí leží pod kulečníkem a pije vodu jako pes - následky včerejšího pochlastávání. Chlapci čtou erotické magazíny. Chalupa je krásná, výhled na Pec pod Sněžkou a okolní kopce. Do 1000 metrů nás vyvezla rolba. Z kuchyně voní vajíčka, první malý výběh jsme zvládli. V 9:30 pokračujeme.
Pokračovali jsme. Staník připravil výběh do strmmmého kopce o několika mettách. V hlubokém nížku se mužstvo trápilo, ale zocelilo. Někteří hráči zvrací, Staník ubírá zátěž, jdeme k obědu. Poé jdeme objevovat Mekky všech běžkařů. Hledáme značené a upravené trasy, Starej Pedro je nenašel a nenacházíme je ani my. Stoupáme na Portášovy boudy, občerstvujeme se a míříme hore na Růžohorky. Tam team zůstává u kamen, Čáp s kapitánem pokračují pod lanovkou pod Sněžku. Přidává se i Jonáš. Zpět cestu hledáme, boříme se hlubkým sněhem, ale bouy dosahujeme za světla.
Večeře a ke slovu se dostává Kůča. Býval to normální kluk, ale dej někomu funkci a je konec. Stal se z něj Staník č.II, bezcharakterní tyran, pomocný trenér s pěti třídami ZŠ. V posilovně nás zas voddělal a jeho ponižování hráčů a buzerace, je mi z toho smutno...
Pijeme na zdraví Lukáše Bauera a jeho 3. místa, vše zapomenuto...dobrou noc, strýčku Fido, obrou noc, děti.
Třetí den soustředění nebyl poznamenán ničím neobvyklým. El Staník servíroval již silně otupělému mužstvu 8x 400metrů v rozbitém sněhu. Následně odfrčel k domovu a bůhví kam ještě...Po malé svačině následoval výjezd na Schneekope lanovkou, kam jsme vzali i Kůču. V prevítu nevypadal výlet na velké zážitky, ale najednou se objevilo slunce a modrá obloha - krása, více na ohnivec.rajce.net. Večer ochutily pochutiny od Jirky Pohlreicha Čápa Pedra Patery a posilovnička Bezbolestného Kůči.
Čtvrtý den načal hokej CZ-SK. Řady mužstva prořídly, ale pár kousků na Kůčův trénink zbylo. Nohy těžknou, tak snad něco ohnivci natrénovali. TeĎ ještě doladit sobotní Masopust, dopít zásoby a jede se domů.

V neděli v 9:00 odjezd soustředění!

11. února 2010 v 10:33 | Nor Thor oTvor |  Články
Pitomečkové pitomý, v neděli v 9:00 odjezd na soustředění. Sraz v Kaprovce před Čápojc chaloupkou. Vybavení jako kdybyste jeli na hory, kdo chce celozrnnou stravu, nechť si vezme vlastní, vy ostatní hlady trpět nebudete.
Z dřívějšího programu připomínám dnes trénink v hale v Roztokách od 17:30, v sobotu od 14:00 v Zavidově posilovna, večer ples na Křivoklátě (pokud někdo chce ještě jít, hlaste se)...