Březen 2010

Start to spring matchů...Lužná - Městečko

28. března 2010 v 22:20 | Drevokocurisko |  Články
Baf a bylo to 1:2

utkání v rámci vyrovnané, domácí se snažili, ale byli v útočný činnosti děsně splašení. Hráli vlastně o všechno, ale to se hraje jinak o všechno. Navíc, když hrajete proti Městečku, který má mimo asi 5 hráčů základní sestavy,tak je nejvhodnější příležitost to využít a to se nestalo.
Lužná si zadělala na pěkný problémy a v Městečku se uvidí. Zatím se to vidí dobře.
Branky: Wohl, J. Šnídl - Polanský.

Městečko: Kopernický (výbornej výkon vod Kopra) - Procházka (ze začátku se hledal, ale pak dobrý) - O.Kučera (hodně slušně odmakanej zápas), hadrava (hledal se až se nenašel), Povolný (naštěstí tam nic nelítalo, tak hrál výborně) - Fratina (první mač v B třídě, škoda, mohl dát gól), Wohl, J. Urban, Nš Pepík (rozhodl zápas, a vůbec středová řada makala) - Hégr (po půlroce zlomeniny paráda), Zelenka (největší talent Městečka musí ještě potrénovat).

Jarní mistrovské boje jsou tu...

23. března 2010 v 10:24 | Drevokocurisko |  Články
Městečko - O víkendu se nic významnějšího po sportovní stránce v Městečku nekonalo. Příprava se již nedomlouvala, zvolil se model tréninku. Na ten se konečně sešlo o něco více hráčů než jeden, a tak svůj účel fotbálek u Kolečka splnil. Na valné hromadě, která následovala poté ve škole, se probralo všechno důležité, i nedůležité, sportovní obec byla nakrmena i napojena, kulturně osvěžena (především část lidovkářů) a chvíli po půlnoci se šlo domů.
Zimní přestávka je nekonečná, ale zas utekla, jak Čáp z téměř každé oslavy (plíživě a rychle), a první mistrovské zápasy jsou tu.
V neděli Městečko jede k derby do Lužné, hraje se (opravuji) od 15:00.
V dalším zápase před Velikonocemi hraje Městečko doma další důležité derby s Kněževsí, v neděli 4.4.

Sokol Branov - SK Ohnivec Městečko 6:0 (2:0)

14. března 2010 v 22:37 | Drevokocurisko |  Články
Ve větrem narušovaném nedělním odpoledni to ze strany Městečka stálo za hovno a Branov Ohnivcům nadělil lekci rozdílem alespoň dvou tříd. Je nutné ale omluvit řadu městeckých hráčů, neb je postihly náhlé urologické problémy, městecká chřipka, déle přetrvávající erekce...takže většina A teamu skončila na ambulanci chirurgického oddělení okresní nemocnice v Rakovníku a zastoupit je musel B dorost.
A tomu se proti precizní hře Branova, který nastoupil v kombinované sestavě s Dvorem Králové nad Labem, z husta nedařilo.
No, konec srandiček, ze strany Městečka to bylo dneska zralý na ručník. Když není 7 hráčů prakticky základní sestavy, je to vrchol nezodpovědnosti. Někteří omluveni dopředu byli, ale řada se omluvila až v den utkání, nebo vůbec... Pak musel vypomoci i Jeník Bauerů, jinak by nás bylo jen deset. Mám vůbec psát znění sestavy? Ale jo, napíšu. Navíc Branov hrál fakt dobře, což se nezdálo jen Pájovi, a je škoda slabé sestavy Městečka i z celkového vyznění zápasu, který mohl být daleko hodnotnější pro obě strany.

Kopernický - Patera - O.Kučera, Hadrava, Povolný - P.Bestajovský, Wohl, Langmajer, J. Šnídl - Gebhart, Bauer.

První příprava: Městečko - Tatran Rakovník B 3:2 (2:1)

8. března 2010 v 8:39 | Drevokocurisko |  Články
Ohnivci se utkali v přípravném utkání s mladým výběrem rakovnického Tatranu, týmu z popředí okresního přeboru, kterému zkušenost udílely dvě legendy fotbalu na Šamotce Václav Eck a František Kollár.
Zápas začal náporem Městečka. Ale v koncovce bylo znát, že jsou hráči v plné zápasové zátěži po několika měsících. Trefil se tak až Martrin Bestajovský z trestného kopu. Netrvalo ovšem dlouho a Tatran z rychle sehraného protiútoku vyrovnal a převzal iniciativu. Městečku se v těchto fázích zápasu nedařilo pohyblivé mladíky důsledně obsazovat a v obraně vedené bývalým hráčem Tatranu Langmajerem se objevovaly až příliš velké mezery. Přesto se Městečko dostalo znovu do vedení, když se individuálně prosadil ve vápně Jiří Urban - 2:1.
Po přestávce jakoby ze strany Městečka zápas ztratil kvalitu, Tatranu pomohl svých příchodem na hřiště zkušený Robert Varga a jeho tým měl více ze hry. Mladíci se ale zbrklým řešením situací většinou připravovali sami o výhodné střelecké pozice. Městečko hrozilo z brejků a jeden z nich přinesl i rozhodující třetí branku. Po akci Zelenky zakončoval s přehledem obloučkem přes brankáře Fratina, posila Městečka z Pustovět. V závěru pak Tatran ještě potrestal nedůslednou hru Ohnivců, když pěknou branku vstřelil Konopásek - 3:2.
Městečko: Kopernický - Langmajer (Patera) - O. Kučera, Hadrava, Povolný (Gebhart) - Fratina, Wohl, J. Urban, J. Šnídl - Zelenka (P. Bestajovský), M. Bestajovský.

Městečko report

5. března 2010 v 10:43 | Drevokocurisko |  Články
V obci vládne zmatek, přátelé. Vesničané jsou popletení z počasí i z přípravy fotbalistů. Neví se totiž, zda je jaro nebo zima a totéž platí o přípravě, trénuje se - netrénuje se? Už kvůli tomu zasedla obecní rada i fotbalový výbor, ale jak z této zapeklité situace ven? Asi až čas pomůže, protože ten všechno mění a promění.
Teď už konkrétní informace. Netrénuje se. Náš Petr má sálovku, náš Jiřík nějakou Arábii, Prochy má Gigasport, náš Jára ženy a záda, Hegy má zimní spánek, P.Urbis individuálně pracuje na svazu, Kůča má leháro a náš Pepík má asi klíště. Forma hráčů je zřejmě dostatečná. První přátelský zápas se hraje v neděli 7.3. od 14 hodin na umělce ve Strašecí. Další přípravný zápas je na programu příští neděli 14.3. proti Branovu, místo ještě není známé. Za další týden se zřejmě jen trénuje a to v sobotu 20.3., odpoledne od 17hodin je vlaná hromada v kulturní místnosti ve škole.