Srpen 2010

Ohnivci i nadále na winners wave!

29. srpna 2010 v 1:20 | Drevokocurisko |  Články
Městečko, 28.srpna 2010 - Ten mnohojazyčný titulek proto, abychom dali na srozuměnou, že nejsme spolek hovniválů:-)
V sobotu to v Městečku žilo, hodně žilo (vřavu prý bylo slyšet až ke Kebymu), mužstvo podalo proti zřejmě nej favorizovanému týmu celé soutěže jeden z nejlepších výkonů, co v Bé třídě pamatujem, diváci byli v tranzu, hráči taky a to že na nás Jarda shora koukal bylo naprosto jasný. Na těch mrakách po fotbale plul on, hrálo se Knock, knock on knocking on heaven´s door...a v té chvíli tak divně jemně mžilo...to byly Jardovy slzy vítězství.
Jinak jsem šli proti sebevědomému soupeři rychle do vedení 2:0, Šnídlákem a Jurou U. A kdyby jsem měli hodně natrénováno, tak jsme celou Dobrou hodně znectili, jenže po přestávce se do nás zakousla a po chybách její hráči srovnali -2:2. Těžká chvíle za stavu 2:2.No ale máme Šnitlíka Petra, když Pepík marodí. Za nás za všechny dal z trestňáku tak krásnej gól - z 30 metrů... 3:2.
Krásnej výsledek, výbornej fotbal, pochvalu zaslouží všichni. Takhle odmakanej zápas forever:-)Už to píšu jak na Bránově, ale dneska si to Ohniváci zaslouží!

Městečko: Kopernický - Langmajer - Heger, Hadrava, Procházka - Fratina, J. Urban, Fikejz, Zelenka (J.Kučera) - P. Šnídl, Korbel.
P.S. ty voe, třeba Langy, ten hrál, jako by mu bylo dvacet:-)

Městečko zahájilo vítězně

22. srpna 2010 v 23:05 | Drevokocurisko |  Články
SK Senomaty - SK Ohnivec Městečko 1:5 (0:3)
Žádná vlčí mlha, Městečko konečně prolomilo prokletí I.B třídy a na startu sezony porazilo Senomaty na jejich hřišti. Výsledek je poměrně debakl, ale stejně jak Městečko dostávalo při solidní hře podobný příděly v Senomatech, tak teď zápas utekl domácím, kteří herně rozhodně horší nebyli. Jenže... Již ve 2. minutě se trefil krásně šajtlí Zelenka a Městečko vedlo. Brzy poté po skrumáži dorážel z blízka Langmajer a bylo 2:0 pro Městečko. Když si pak domácí dali vlastní gól, poločas se tetelil hrozivým skóre 0:3.
Po přestávcem, v zřejmě posledním letošním pořádně horkém odpoledni, Senomaty zatlačily soupeře, jenže zvonila tyč, závary před Kopernickým se střídaly docela svižně, ale nic se neujalo. To Městečko vyráželo k protiútokům a stačilo proměnit dva z nich a bylo po zápase. Nejdřív po pěkné kombinaci a nakonec individuální akci dával na 1:4 Jirka Urbis a v samotném závěru po naprostém vyšachování obrany Senomat zakončil zápas gólem do prázdné branky Procházka - 1:5.
Městečko tak se ctí vstoupilo do soutěže, posily se představily v dobrém světle a Jarda, který nás bohužel v týdnu tak nečekaně opustil, snad viděl shůry tenhle mač...a měl z toho radost, stejnou jako my, kteří jsme na něj mysleli a ještě dlouho budem.
Městečko: Kopernický - Langmajer - Heger (Kučera), Hadrava (Patera), Procházka - Fikejz, J.Urban, Wohl, Zelenka - P. Šnídl, Korbel.

Ohnivci i nadále mlží, to není fér, křičí ostatní

18. srpna 2010 v 22:55 | Drevokocurisko |  Články
AC Sparta Lužná - MŠK Ohnivec Městečko 3:3 (0:2)

Lužná - Jak včera na Letný to skoro vypadalo podle barvy dresů i podle stavu a hry ve středu v Lužné. Městečko se nesešlo úplně v optimálním složení, přesto si vytvářelo proti naopak kompletní Lužné šance a dokonce i dávalo góly. Přítomné pozorovatele to muselo silně mást. Což bylo záměrem celé léto. V první půli se krásně prosadil aktivní Zelenka a po neproměněné Zelenkově penaltě i z dorážky Korbel, Lužná své šance nedala a po změně stran opět rychle inkasovala, když se prosadil z Roztok v Městečku hostující Martin Fikejz. Pak ovšem začaly Městečku docházet síly a domácí s čerstvými hráči Ohnivce zatlačili. Nakonec hráli hosté kvůli zraněním v podstatě o devíti a Lužná toho využila, když na 3:3 srovnal hlavou Šnajdr se závěrečným hvizdem sudího Sýkory.

Městečko: Kopernický - P.Bestajovský - Procházka, Hadrava, Kebrle - Gebhart, Fratina, Fikejz, D.Jirásek - Korbel, Zelenka. a víc nás nebylo.

P.S. 1. hraje se v neděli od 17 hodin v Senomatech. Sraz pro kluky od vody v 15:30 před restaurantem.
P.S. 2. našel jsem ideál místo na soustředění, případně nějakou seanci: http://chalupa.cellarius.cz/

Městečko před soutěží mlží

15. srpna 2010 v 22:51 | Drevokocurisko |  Články
SK Lány - Sk Ohnivec Městečko 5:3 (4:0) - Jeden z lídrů okresního přeboru Rakovnicka Lány přivítal v neděli na svém stadionu již tradičního účastníka I.B třídy Městečko. A v první půli z něj udělal tým učedníků. V poli sice byla hra vyrovnaná, ale v obraně laxní hosté připomínali stádo srnek v lánské oboře. Prostě jen něžně vrhaly pohledy, co se kolem golmana Kopra děje. Není divu, že to bylo brzy 4:0.
A to se ohniváci představili v téměř kompletní sestavě i s posilou Tomášem Korbelem, někdejším velkým kladenským talentem, švagrem Kopra, bývalým hráčem Slavie a spoluhráčem třeba Jiřího Štajnera.
Druhá půle už byla trochu jiná, přesto Lány nejprve gól daly, pak trefily břevno, až poté se k nebezpečným akcím dostalo i Městečko a díky třem brankám Korbela snížilo na 5:3.  Plusem je jistě návrat po zranění legendy městecké kopané Mirka Kebrleho, i první zápas za Á tým pro šikovného mladíčka Davida Brůčka Jiráska.
Městečko tak v přípravě stále mlží, podává prapodivné výkony, a je tak pro soupeře velkou holkou neznámou.
Městečko: Kopernický - Hadrava (D. Jirásek) - Procházka, Hegéér, Povolný (Kebrle) - Fratina, J.Urban, Korbel, Wohl - P.Šnídl, Zelenka.

Program posledních 14 dnů před soutěží

6. srpna 2010 v 14:17 | Drevokocurisko |  Články
Co ještě čeká ohnivce ve zbývajících 14 dnech přípravy?

7.8. Turnaj Zichovec od 9hodin.
11.8. trénink v Městečku od 18hodin
15.8. příprava Městečko - Lány (nevím kde zatím)
18.8. trénink Městečko od 18 hodin
20.8. navrhuju ještě páteční trénink s trochu technicko - taktické přípravy (rozuměj pár piv a dáme tomu rozum)
22.8. Senomaty - Městečko od 17 hodin první mistrák