Leden 2011

Příprava: Nové Strašecí - Městečko 1:1 (0:1)

29. ledna 2011 v 17:19 | Drevokocurisko |  Články
Kucí karikatura2
Zima je teda letos ukrutně povedená, a příprava je zatím ukrutně tvrdá (Staník bude jistě k této větě tvořit polemiku). Nicméně po jednom sranda tréninku, dvou běhacích maratonech a dvou tělocvičnách jsme si to střihli s účastníkem krajského přeboru Novým Strágem u nich na umělce.
Jelikož jsme tým bebíček, marůdků, zapařených prdelek a obkládků:-), ze sestavy pár jmen vypadlo... Ale nakonec jsme se sešli v obstojném složení.
Utkání takové typicky přípravné, hodně se lítalo, míč taky hodně a rychle lítal a méně přesnosti se dostalo do hry. Nicméně jsme s favoritem vcelku udrželi krok, domácí sice měli víc šancí, ale v zakončení to byla bída z jejich strany, a tak jsme jim šoupli gól po střele Jury Wohla a teči - 0:1.
Po půli nás domácí zmačkli a Kopí si zachytal. Všechno Ohnivci přežili až na situaci chvíli před koncem, kdy Ducár vystřelil, Kopí vyrazil míč a Zázvorka doklepl do sítě - 1:1. Pak už to sudí Brožek fouknul.
Sestava: Kopernický - Langmajer, Heger, Povolný, Fratina, Wohl, Fikejz, Hadrava, D. Jirásek, M.Bestajovský, Mácha. Hokejově střídali: Patera, P. Bestajovský.

Přátelsky do Strašecí a soustředění

23. ledna 2011 v 22:23 | Drevokocurisko |  Články
Čerstvých zpráv je zapotřebí stejně jako čerstvého pečiva. Jsem tu s nima.
Krom toho, že náš trenér Stansa Zátopek Janda, ordinoval v sobotu další 13kilometrový silniční trénink Městečko - Křivoklát - Požáry - zpáteční, je hlavním sdělením hráčům i fanouškům, že v sobotu 29. ledňáčka hrajeme od 14hodin v Novém Strašecí na umělé trávě s Novým Strašecím.
Druhou zásadní informací je věc soustředění. Odjezd ve středu 2.2., co nejdřív - mezi 8.- 9. hodinou z Městečka. S sebou boty na běhání, běžky, trenky, triko, fusekle a to je tak všechno. Zdar.

Nový rok - kabaret Ohnivec ožívá

2. ledna 2011 v 19:10 | Drevokocurisko |  Články
Mnozí budou jistě velmi překvapeni, jako každoročně, ale s příchodem nového roku začneme tvrdě trénovat na jarní čutací boje. Omyjte tedy své kopačky od ztvrdlého bláta z posledního mistrovského zápasu, objevte běhací obuv (většina našeho souboru je nazula naposledy tak 20.7.2010) a hlavně se vynasnažte na tréninky chodit. Zatím teda není přesný termín, ale vypadá to, že začneme za týden ve středu halou a pak budou soboty venku v okolí Městečka. Na seznamu přátelských matchů zatím svítí nula, ale výbor nějaké přátelské těleso z družebních obcí snad sežene. Soustředění proběhne od 2.2.-6.2.2011 na Borové Ladě na Šumavě.

Novoroční trénink se nesl na vlně úrovně požitého alkoholu den a ráno před ním, přesto nebyla nouze o pohledné akce. Trénink zakončila chyba kapitána týmu a následná branka Martina Ruprechta. Ani jedna strana nebyla po tomto okamžiku schopna pokračovat ve hře. Jeden tým kvůli frustraci, druhý naopak z pocitu uspokojení.

Poté se něco dělo v restaurantu, ale to nestojí za řeč. Pokud někdo něco slyšel, tak jsou to jen pomluvy a drby. Jen snad, že podobnej mejdan u Miss Ivet nepamatuju, např. se tam tančilo - předseda klubu, sekretář, další členové výboru, gólman, sestřenka, bratránek, Motýl...