Únor 2011

Příprava v neděli od 10:00 v Rynholci

22. února 2011 v 9:31 | Drevokocurisko |  Články
Neradostné období prožíváme v Městečku. Zavřeli nám hospodu a do té druhé se chodit nedá. Teda dá, ale já osobně si tam přijdu jako v jiném světě, jiném století, jiné kultuře...
Snad se časem dočkáme znovuotevření Grandu U Špeka s novou a příjemnou atmosférou.

A teď již ke sportovní stránce. Trénink je zítra v 19:30 v tělocvičně MOA v Rakovníku. O víkendu trénink nebude, ale sehrajeme přípravný zápas proti Zavidovu od 10 hodin na umělce v Rynholci.
Laskavým tónem žádám všechny hráče, aby zde v komentářích potvrzovali svoji účast!

Borová Lada za námi...

15. února 2011 v 14:34 | Borové Drevokocurisko |  Články
Poté, co mě slovně napadl Martin Ruprecht v neděli v koloniálu u Kebyho, že se na stránkách trestuhodně nic neděje, tak to napravuju. Věřte ale, Martinovi R. to vysvětlit nejde, že fyzické i mentální vyčerpání ze soustředění bylo tak značné, že jsem si musel nechat pár dnů odstup.
Soustředění na Borové Ladě se myslím povedlo. I trenér Staník JozefChovanec Jansa byl spokojený s nasazením při běhání po šumavských cestách. Spokojenost vládla i s kuchyní, o kterou se staral Jirka Italvkuchyni Patera. Povlečení bylo čisté, horká voda docházela jen výjimečně, běžecké tratě upravené a v pohostinství u Vlka se všichni, kteří si nechtěli tykat s obsluhou, setkali s ochotou a milými úsměvy. Dokonce i hrnec na ovar z hlav diviakov jsme v obci sehnali. Menší nespokojenost panovala s vystoupením Paca de Lucii, který pobýval na nedaleké Španělské boudě o uvolil se zahrát pár taktů flamencových skladeb. Nalil se a pak mu akordy splývaly do Na moll. Ale i tak šlo o zpestření jinak nudně pánského pobytu.
Nyní se tedy již opět věnujeme tréninku v křivoklátských svazích. Pokračujeme ve středu 16.2. od 19:30 v tělocvičně MOA Rakovník, dále 19.2. v Městečku od 15:00. Vyhovuje? Můžeme se ale domluvit i jinak. Přátelsky nás nejdříve čeká Zavidov, 26.2. od 10 hodin v Rynholci. Jak s termínem 5.-6.3. to chtěl hrát Stochov, dáme to dokupy? Nebo necháme volno?