Březen 2011

Pravdu? Ano, pravdu o prvním jarním zápase

27. března 2011 v 21:24 | Čiča Mačka |  Články
Popravdě to bylo protrpěné utkání proti Senomatům ze strany domácího Městečka. Málokomu z ohnivců to šlo dle představ, spíš to vůbec nešlo podle ničeho... První jarní duely Městečku téměř tradičně nevycházejí, a ač bývají Městečtí favority, byli i tentokrát, nadšeně bojující soupeř je málem opět o body připravil.
Přitom Městečko začalo dle představ a soupeře mačkalo, jenže herní převaha vůbec nic neznamenala. Bez Petra Šnídla a s marodnou posilou Karlem Hynkem právě ze Senomat, dát gól byla téměř utopie. Což brzy pochopili i kucí ze Senomat a výsledkem byla jejich penalta ve 44. minutě. S obrovskou šancí ovšem naložil (tuším Trešl???) tak, že vedle a poločas tak zůstal null zu null.
Po přestávce pokračoval matný výkon Ohnivce a hosté opět mohli strhnout vedení na svoji stranu. Jenže snahy bylo víc než pohody v zakončení. O vzruch se postarali oba střídající hráči Bennet Amauwah a Kozák. První z nich nastřelil břevno z trestného kopu, druhý pak mazal sám na branku Kopernického, ale zblokovaný míč uklidil na roh stoper Procházka.
Schylovalo se k remíze, jenže domácí přece jen chytili druhý dech a do placu dali špetku zkušeností. Po krásné kombinační akci se dostal za obranu Pepík Šnídl a s lehkou tečí k tyči poslal svůj tým do vedení - 1:0. A za chvíli na to, po centru Jirky Urbana bývalý hráč Senomat Luboš Mácha hlavou potvrdil výhru Městečka - 2:0.
Sestava Městečka: Kopernický - Procházka - Kučera, Langmajer, Fratina - Wohl (Patera), J. Urban, Hadrava, J. Šnídl - Heger, Mácha.

Ohnivec Městečko - Spartak Žebrák 1:3

20. března 2011 v 22:53 | Čiča Mačka |  Články
Text článku nesmí být prázdný. Góla dal Náš Pepík. Celkem slušná příprava na bezvadný umělce na Tatranu, i když hluchoněmejch míst tam bylo požehnaně. Tak snad se zo toho poučíme do mistráčku a naostro to bude silnější káva.

Sestava: Kopernický - Procházka - Kučera, Hadrava (Patera), Heger - Fikejz (P. Bestajovský), J.Urban, Wohl (Jirásek), J. Šnídl - Mácha, Fratina.

Poslední příprava v neděli od 16:00 proti Žebráku, hřiště na Tatranu!

16. března 2011 v 9:25 | Drevokocurisko |  Články
Hlásí se vaši reportéři Čiča Mačka a Kocourek Mourek, kteří bedlivě sledují ohnivou přípravu. Sezóna se nezadržitelně plíží. Proto se snažte vyhnout jarní agónii a se snažte.
Dle rozohovoru s Naším Pepíkem má nedělní zápas s Žebrákem už jistou časovou osu. Hraje se na umělce v Rakovníku na Tatranu od 16hodin.
Streda trénink od 17hodin v Městečku. Čáp má za úkol provést transakci s p. Sojkou a spolu s někým dnes dojeďte po tréninku do Roztok orazítkovat Fikyho, je to tam domluvené na půl sedmou na hřišti.
Kapitán se bohužel nemuže z rodinných důvodů zúčastnit.
Jinak náš Péťa dle fcb fotek úspěšně dorazil na jih Ameriky a s průvodkyní Herou se pustili do stavby koksárny, ve volných chvílích si prý čeští gringos pinkají jakousi sálovku.
Zatim, čutu zdar!

Tradiční venkovní kšanda

1. března 2011 v 10:06 | Drevokocurisko |  Články
Příprava: Zavidov - Městečko 3:0 (1:0)
Ve druhém přípravném utkání letošní zimy zamířili ohnivci na zuper modern umělej trávník do Rynholca, kde jim soupeřem byl jeden z lídrů rakovnického okresního přeboru Zavidov.
Mnohem čilejší byli od úvodního hvizdu pana Rendla chlapci ze Zavidova a vydrželo jim to až na pár výjimek celý zápas. Krajem ošlehaný soubor z Městečka v nedělním dopoledni ještě chrněl, když se soupeř vcelku snadno dostával za obranu a testoval brankáře Kopího, kterej naštěstí byl již vzbuzen. A tak jsou tři branky v jeho síti celkem dobrým výsledkem, páč to mohlo dopadnout pěknou kšandou vyšších rozměrů.
Městečko odehrálo svůj klasický venkovní zápas bez chuti, zápachu, nasazení, smyslu, pořádku, zájmu...
Sestava: Kopernický - Procházka - Heger, Langmajer, Fratina - P. Urban, Hadrava (Patera), Fikejz, J. Šnídl - Lukáš Bauer (P. Bestajovský),K.H. Mácha.