Duben 2011

Tuchoměřice - Městečko 3:2 (1:1)

27. dubna 2011 v 8:27 | ČíčaMačka |  Články
Omlouvám se všem dychtivcům a dychtivkám lačným košaté reportáže z Disco Tucho, ale vzhledem k průběhu zápasu a stavu naštvanosti z prohry po třech vlastních gólech, vzhledem k nedělnímu vytížení při otevírání rybníka, vzhledem k pondělnímu vytížení chůzí po šibačke a úternímu totálnímu přetížení...vzhledem ke všem těmto okolnostem, které na mě dopadly, jsem schopen psát alespoň omluvu až dnes. Okresní tisk nakonec již pečlivě o průběhu v Tucho referoval, četl jsem, tak jsem si jistý, že není moc co dodat. Varovný sestupový čáp již krouží nad obcí.
V sobotu se ještě musíme pokusit zlomit nepříznivou bilanci proti Královu Dvoru B, který je na tom podobně. Leč asi vsadí na cestě za záchranou na pár třetiligových borců, kteří v posledním zápase dost smetli Mutějovice 11:0. Ale tuším, že se na našem menším hřišti i tak můžeme těšit na kvalitní mač.
Domluvil jsem. Dneska trénink.

Ohniváci - Jeneč 1:1

17. dubna 2011 v 9:08 | Čičimačka |  Články
Čo povedať? Tri body opět v nedohlednu ritě (prdele, teda zadku, když je ta neděle). Ale lepší aspoň jeden než nic, navíc by nám i Jeneč dost odskočila v případě výhry... Mač to byl těžkej, Jeneč vyměnila oproti podzimu, kdy jsme tam mimochodem dostali čtyřku, třičtvrtě mužstva a je jasný, že to se záchranou myslí dost vážně. Diváci sledovali od první minuty urputný boj o každý míč, s minimem vyložených šancí. Nejvíc tak atmosféru nadzvedla střela Máchy, která skončila na břevně.
Ani druhé dějství nenabídlo jiný obrázek, takže branky nakonec tak nějak musely přijít ze standardních situací. O první se postaral kanonýr hostí Jaroslav Kotík, když trefil přes zeď přesně k tyči - 0:1. Domácí se pak hnali alespoň za vyrovnáním, ale chyběla lehkost, dravost a přesnost při řešení nadějných situací v útočné fázi. Vyrovnal tak až Petr Šnídl z trestňáku, když napálený míč škrtnul o zeď a zapadnul za brankáře - 1:1. Po srovnání skóre už byla hra rozkouskovaná, k čemuž přispěl hlavní rozhodčí, který se zabýval každým o trochu hlučnějším prdem, takže z fotbalu už bylo hovno. Závěrečná strkanice a vyloučení Bestajovského a Kotíka toho bylo jen vyvrcholením. Jinak se ale diváci snad vcelku bavili, hra měla náboj, Keby dostal mičudou do nosíku, a při odchodu sudích se pokřikovalo hurá, hiphip hurá, s delegátem louží blátem, zahrádkář Maurer (slavný to delegát a bývalý rozhodčí, dnes důchodce) je bůh a podobně.
Městečko: Kopernický - Procházka - Kučera, Hadrava, Fratina - J. Šnídl (Wohl), J. Urban, P. Urban, Mácha - M. Bestajovský, P. Šnídl.

Městečko - Mutějky 1:4 (0:1)

11. dubna 2011 v 19:18 | Agentura Kocourek Mourek |  Články
Na nedodání článku k zápasu mám omluvenku od mamky. Bolelo mě bříško. Ne, nešlo o tom moc psát...člověk jako zúčastněný to musí vstřebat.
Co je podstatné říci k derby s Mutějovicemi? Že se nám proti nim v sezoně abso nedaří 4:0 a 1:4, to je dost slušný. Nejhorší bilance zatím. Že potřebujeme doma všechno vyhrávat, aby bylo schůdné pomýšlet na záchranu I.B třídy. Že Mutějovice hrály s větším zápalem a jiskrou.
Začátek zápasu přitom nebyl od Městečka úplně mimo mísu, pár střel kousek vedle, něco pochytal báječně brankář Melč, P.Urbis trefil tyčku... Jenže pak se zlobivé duo Linhart - Staněk prosadilo a bylo to po Staňkově střele k tyči 0:1.
Druhý poločas měl být stíhací jízdou Městečka za záchranou výsledku, jenže nebyl, jen těžko překonávalo obranu Mutějovic a samo propadalo v obranné fázi. Toho opět využil Staněk 0:2. Pak Městečko po dorážce Máchy snížilo, jenže v závěrečném tlaku nechalo poměrně snadno dvakrát se prosadit střídajícího Kozáka a bylo po srandě.
Příští týden čeká Městečko opět doma Jeneč a to už je zápas buď a nebo...
Městečko: Kopernický - Procházka - Heger (Fratina), Langmajer, Kučera - P.Urban, Hadrava, J.Urban, J.Šnídl - P.Šnídl, Mácha.

Čechie Velká Dobrá - SK Ohnivec Městečko 2:0 (1:0)

3. dubna 2011 v 1:29 | Trikocure |  Články
Ano, Městečko dnes podlehlo lepšímu soupeři, ale dopomohlo mu k tomu vcelku fatálním způsobem. Domácí měli výkop utkání...drc drc šup k naší obraně letí balon od obránců a Hegy s Koprem si tak dlouho dávali přednost, až to domácí hráč doklepnul do brány - 1:0, běžela ccccccaaaaa 10 sekunda. To se potom hraje na Dobrý špatně dneska, stejně jako před deseti lety. Věřte mi, vím o čem píšu.
Přesto Městečko drželo tento stav a před poločasem mohlo vyrovnat. Také dvacet minut druhé půle bylo ze strany Městečka solidních a domácí si nebyli až tak jistí. Jenže druhý gól jim zajistil klid a poté už věděli, že Městečko na zvrat mít nebude.
Městečko: Kopernický - Procházka - Heger (Kučera), Hadrava, Fratina - Wohl, J. Urban, M. Bestajovský, J. Šnídl - P. Šnídl, Mácha (D. Jirásek)