Květen 2011

Městečko - Loděnice 0:1 (0:0)

29. května 2011 v 9:21 | Nehrající kapitán |  Články
Tak ani v dalším zápase jara Městečko nedokázalo být úspěšné za 3 body a zdá se býti již neodvratitelným faktem pád do okresního lůna. Ve hře je sice ještě 9 bodů, ale kolik bodů je ve hře si říkáme již od začátku, a stále nic, proto tahle situace. Navíc mužstvo trápí řadu týdnů rozsáhlá marodka, například nyní v sobotu chyběli minimálně 4 hráči, kteří normálně hrají, prakticky celá záloha. Ale dost nářků, sezonu jsme zřejmě ztratili jinde a jindy.
Co napsat k zápasu. Vlastně se hrál docela pěknej mač, až hodně otevřenej na to, že Městečku šlo vo kejhák. První půle byla vyrovnaná, bez výjimečných šancí, domácí dokonce měli maličko víc ze hry. Rozhodčí, v čele s hlavním Stádníkem, pískali naprosto bez problémů, nebyli vlastně moc vidět, zajímavé, jak se dá rozhodovat zápas bez chyb...a že to jindy nejde a cítíte skrytý záměr z každého rozhodcovského pohybu. No nic, zpět k zápasu.
Po čtvrthodině oddechu se na hřiště vrátila jiná Loděnice a ta už Městečko přehrála. Byla fotbalovější, její hráči přidali na pohybu a pěknými akcemi rozebírali městeckou defenzivu. Nakonec z toho byl pouze jediný gól po parádní individuální akci Mráze (tuším, že to byl tento hráč). Další gólovky pochytal Kopernický nebo Loděničtí pálili do oblak.
Příští týden se hraje v Braškově, což už bude asi definitivně rozhodující zápas, který ukáže, kam povede cesta ohnivců v příští sezóně.
Sestava: Kopernický - Langmajer - Kučera, M. Bestajovský, Heger (70.min Patera) - Mácha, J.Urban, Fikejz, Procházka - P.Šnídl, Fratina.

Sokol Lidice - SK Ohnivec Městečko 1:3 (0:1)

23. května 2011 v 10:34 | ČíčaMačka |  Články
Opět se hlásí vaše populární kočkovitá šelma s reportáží ze zápasu Městečka. Bohužel jsem tentokrát neviděl ani tolik málo jako posledně z kiosku od klobás, tentokrát jsem neviděl vůbec nic, páč sem byl fuč a proto si již nedovolím psát dál. I když by se dalo...:-))) Využiju tedy bez dovolení článek z Rakovnického deníku. Zde je odkaz po jehož rozkliknutí budete přesměrování na stránky Deníku.


P.S. vzdávám se fotbalové kariéry, neboť když jsem byl u klobás, byla z toho remíza a když sem nebyl vůbec, byla z toho výhra. Budu se věnovat včelám, zahrádce a rybaření. Sbohem.

Dobrej mač s lídrem soutěže

15. května 2011 v 11:27 | Čumil z kiosku |  Články
SK Ohnivec Městečko - Sokol Hostouň 4:4 (3:2)
Sportovní i normální přátelé, já ten zápas teda neviděl, ale popsat jej snad můžu, ne?:-) Obětován pro blaho klubu jsem byl jako zraněný umístěn do kiosku a nehnul se odtud. Takže sem viděl jen útržky z okna a slyšel křik, samý čůráky a blbce a takový ty slova jako čmeláčci, heboučký a s kapkou medu.
Tuším tedy, že se utkání hrálo nahoru dolu, šance se střídaly, ale dle mínění všech, byl rozhodčí na domácí značně přísný od samého začátku, až do samotného konce... Penalta proti Městečku po nastřelení jednoho hráče ve zdi do ruky, neuznaný gól, ofsajdy mávali pomezní jak na běžícím pásu, ty proti Městečku pochopitelně... Bylo z toho pořádný drama. Přesto domácí po výborném výkonu dokázali poločas otočit a vést 3:2 po brankách Hegera, Fratiny a Besta. Vedení drželi až do 81.minuty, chvíli předtím měl velkou šanci Pepík Šnídl, ale nastřelil brankáře do rukavic, kdy se hostům podařilo vyrovnat a záhy se dostat do vedení 4:3. Už to vypadalo na smutný konec dobrého zápasu pro Ohnivce. Zasloužené vyrovnání nakonec přece jen vystřelil Petr Urban a byl konec. Bod je málo, ale výkon Městečka obdivuhodný. Zato výkon rozhodčích...Nemohu hodnotit, ale dle rozzuřených fanoušků, i těch, kteří jsou jindy klidní a nemluvní, to myslím hovoří za vše... Spontánní skandování: rozhodčí na hovno... bylo přesné. Chyby rozhodčích jsou jedna věc, ale jasná chuť škodit jednomu z týmů, pánové Divílku - Krůto a Krupo, jděte doprdele. Vždyť si to děláte sami. Rozhodčí dokonce neměli chuť ani na klobásu, tak ji nedotčenou vrátili po zápase.
Sestava: Kopernický - Procházka - J. Kučera, M. Bestajovský, Heger (Fikejz) - J. Šnídl (Patera), J. Urban, P. Urban, Mácha - P. Šnídl, Fratina.

Klucí, vy kancí...prohrát na Branově

8. května 2011 v 22:44 | ČíčaMačka |  Články

Sokol Branov - SK Ohnivec Městečko 2:1 (2:1)

kluci, to byl tak divnej zápas, že ani nevím, jak to okomentovat. Domácí to šolíchali, tím spíš, že taky maj problémy zo zostavou, do středu zálohy postavili trenéra Bédu Kocha (nic proti Bédovi)... ale my jsme to ani nešolíchali. Branov tak vyhrál zaslouženě, naše útočný snažení, to je na soupeřových hřištích totální nula. Těžko potom chtít vyhrát. Děsná nefotbalovost při řešení situací nás musí strašit, hrozně nekolektivní, bez chuti po forbalu, a tak jediným pozitivním okamžikem zápasu vidím nasazení Čápa, kterej tomu dal skoro jako jedinej ten pověstnej "mrd"...a pak se začalo na hřišti něco dít...jenže to bylo všechno pozdě. Fakt to tak bylo, sem sice jenom čumil vod klandru, odkud se to kecá, ale nejde to popsat jinak.
Sestava: Kopernický - Procházka - J.Kučera, Fratina, Heger - J.Šnídl, Wohl, J.Urban, Fikejz (Patera) - Mácha, P.Šnídl.

P.S. dodatek, Kopra se nikdy moc nezastávám, občas mu i nadávám, ale jestli první gól Koprovi trochu propad, tak podle mě taky hlavně díky totálnímu propadu obrany a pak chytil ještě další 4 kusy!

Další domácí remíza v záchranářském duelu

1. května 2011 v 13:45 | Číča Mačká |  Články
SK Ohnivec Městečko - FK Králův Dvůr B 1:1 (0:0)

Zápas 12. a 13. celku tabulky byl hodně vyrovnaný a hraný těsně ve všech aspektech. Hosté těžili z pohybu a svého mládí, domácí pak ze znalosti menšího hřiště a zkušeností. Tomu odpovídal průběh matche, kdy se vše odehrávalo hlavně v desítkách osobních soubojů, šancí bylo po skromnu, leč byly. Proměnit dokázaly týmy každý jen po jedné. Na konci první půle hezky vyřešil kombinaci brazilský hráč v dresu Králováku Maurilio Junior Costa (či co je jeho hlavní jméno) a hosté šli do kabin ve vedení 0:1.
Druhý poločas byl ze strany Městečka daleko živější, a to přineslo větší šance než v první půli. Krásnou akci připravil Petr Šnídl a Jirka Urban z první jeho centr poslal do branky. Pak diváci úpěli a nadskočili po střele Fikejze, který postupoval sám po pravé straně od potoka, jenže povedeně z běh trefil "jen" břevno.
Posledních pár závarů před oběma brankami již gólem neskončilo.
Městečko: Kopernický - Procházka - Kučera, Fratina, J. Šnídl - Wohl, P. Urban, J. Urban, Fikejz - P. Šnídl, Mácha.