Srpen 2011

Návrat do okresu s bodem

29. srpna 2011 v 14:45 | Drevokocurisko |  Články
Oráčov - Městečko 4:4 (2:2)
Návrat do okresního přeboru si Městečko odbylo na půdě nepříjemného Oráčova. Ten předvedl v dešti svoji tradiční důraznou hru a málem to na favorizované Městečko stačilo. Přitom se po čtvrt hodině zápasu zdálo, že to bude pro svěřence trenéra Jansy jasná partie. Nejdříve se trefil kanonýr Petr Šnídl a po něm Jiří Urban - 2:0. Jenže uchlácholení hosté polevili a domácí zjistili, že bývalý B - třídní soubor je i k poražení. První branku sice vstřelil Sláva Vachtl jasně rukou, kterou neviděli jen rozhodčí, ale konec konců si o ni ohnivci koledovali dlouhé minuty. Potom fatálně selhala rozehrávka Městeckým a Sejpka využil zmatečného pobíhání obrany a brankáře a vyrovnal 2:2.
Důraz a větší chuť do hry Oráčovským vydržely i po přestávce. Třetí branka byla poněkud smolná pro brankáře Kopernického, když mu míč ze standardky proběhl pod tělem. Další ránu dal Městečku za chvilku kanonýr domácích Jeníček. Naskočil si na centr Pfejfera a hlavou zavěsil do horního rohu branky - 4:2. Mračna se stahovala toho sobotního odpoledne nad krajem i nad ohniváckými plameny, které pohasínaly. Po několika šancích na obou stranách hosté přece jen snížili zásluhou nováčku v týmu Petra Makarského - 4:3. Městečko se zmohlo na závěrečný tlak, z penalty Petr Šnídl vyrovnal na 4:4 a Heger měl na noze vítězný gól, ale trefil jen nohy pohotového brankáře Oráčova.
Dalších komentářů se zdržím, dohadování se na konci zápasu mě nebavilo a přišlo mi zbytečné v mnoha směrech. Pár chyb rozhodčí udělali, ale úmysl bych v tom neviděl, spíš nezkušenost, nepozornost a nerozhodnost. Pískal Mára T. , známý to šíbr fotbalových vod.
Městečko: Kopernický - Patera - J. Kučera, Hadrava, Povolný - O. Kučera (Makarský), J. Urban, P. Urban (P. Bestajovský), J. Šnídl - P. Šnídl, Heger.
Tento týden se trénuje ve středu od 18:00, v sobotu je volno (Urbis se žení, odpo hrajou starý páni v 15:00 a večer posvícení) a hrajeme tedy až 10.9. v Roztokách a pak 14.9. ve středu odložený mač s Tatranem B, i když možná přijede Tatran ABC.

Trénink ve čtvrtek...

23. srpna 2011 v 13:12 | Drevokocurisko |  Články
Po dohodě s hlavním koučem je trénink přeložen na čtvrtek od 18hodin. V sobotu 27.8. už se poté hraje první mistrovské klání v Oráčově od 17hodin. Vítej okresní přebore:-)

Generálka

19. srpna 2011 v 8:26 | Drevokocurisko |  Články
V sobotu 20.8.2011 sehrají ohnivci poslední přípravný duel proti Hýskovu. Sraz v 16 hodin, hraje se v Městečku od 17:00. V obci probíhají od rána pivní slavnosti, tak ne, že se cestou na hřiště budete posilňovat ležáky nebo kvasnicovými speciály. Přípustná je maximálně sedmička.
Dnes je to rok, co nás opustil Jarda, docela na něj vzpomínám...asi nejen já.

Do soutěže už jen pár skoků

10. srpna 2011 v 8:25 | Drevokocurisko |  Články
Zdravím, přátelé mičudy.
Do začátku soutěže zbývá něco přes 14 dní, a tak již pilujeme pod Staníkovou taktovkou převážně s mičudou technické kousky a taktické kusy. V sobotu jsme se zůčastnili turnaje v Zichovci jako obhájce, ale neobhájili jsme. Vyšlo nám jen něco. Zdolali jsme oslabené Hředle jasně 5:1, pak domácí Zichovec 2:1, ale v zápase s Louny B se nevedlo. Odjel Jura, zranil se Fratínek, odkráčel ze hřiště PU a Náš Pepík dostal červenou a bylo z toho 1:5, slušná kšanda. No a v závěrečném duelu jsme málem udělali další kšandu s Baníkem Švermov (III. třída Kladenska). Remíza 2:2 stačila jen na konečné 3. místo v turnaji. Představili jsme posily Malýho Makyho, Láďu Rezka z Opavy a Petra Pražáka ze Zlína. Budou jistě platnými členy našeho souboru.
Info pro hráče - dnes trénink od 18hodin. Info pro hráče i fanoušky - v sobotu 13.8. sehrajeme v Městečku přípravu proti Mutějicím, od 17hodin (potvrď Náš Pepíku, nejsem si jistý).