Červen 2012

Zítra poslední zápas a poté dokopná

15. června 2012 v 11:17 | Drevokocurisko |  Články
Přátelé, kamarádi, v sobotu, hned poté, co odehrajeme poslední match sezony, se sejdeme na ihrisku, abychom ten okresní bronz maličko oslavili. Zváni jsou všichni, kteří nám drží palce odkudkoliv. Tak se neostýchejte a doražte. Bude hezky, bude jídlo i pití, budeme se družit a veselit.

Městečko - Olešná 2:2 (0:2)

11. června 2012 v 8:31 | Drevokocurisko |  Články
K zápasu jen stručně, jelikož jsem se nezúčastnil přímo. Městečko prý mělo výškový handicap - samej prcek a to nejen na hřišti, ale i v hledišti:-))) Celkově to prý opět nebylo ono, ale v poslepované sestavě to zas není tak zlý, minule jsme byli všichni a taky to stálo za málo. Závěr sezony už motivačně není ideální... to si přiznejme, a soupeři taky nejsou žádný padavky. Příští týden nás ještě čeká zápas v Pavlíkově a ihned poté přesun na dokopnou. Třetí místo není propadák, přesto si budeme muset říci, jak dál:-)
Sestava: Kopernický - M. Bestajovský - Kebrle (Červený), Heger, J. Kučera - O. Kučera, J. Urban, Vl. Rezek, Makarský - Mácha, P. Šnídl.

POZOR!

1. přihlásit soutěž do 13.6. - zajistí náš Pepík
2. 19.6. večer se jede do hor Tater - tak potvrzujte, kdo frčí, ať můžeme zajistit dopravu a bydlení.

Traverza Hředle - Ohnivec Městeko 0:0

3. června 2012 v 7:29 | Drevokocurisko |  Články
Útok bezzubý, obrana zubatá... Co psát o takovém utkání. Hřiště z kopce a do kopce, diváků překvapivě hodně - asi stále táhneme davy:-) Jinak se nic zajímavého nedělo. Míč lítal často skoro tak vysoko, jak vysoký je hřeben kopce Džbánu a to se toho moc nenahraje. Zas to vypadalo, jako když moc nechceme hrát, ani vyhrát. Domácí se snažili, měli pár šancí hlavně z protiútoků, protože Městečko s chutí vpředu ztrácelo míč, ale ani oni neměli sílu vstřelit gól.

Sestava Městečka: Kopernický - Patera - J. Kučera, Hadrava, Heger - J. Šnídl, J. Urban, Blabla, Makarský - P. Šnídl, Mácha (O. Kučera).