Červenec 2012

Nový asistent v Městečku

26. července 2012 v 14:24 | Drevokocurisko |  Články
Dnes, 6 minut po čtrtnácté hodině a po tupláku ACDC na radiu BEAT, vydaly okresní agentury zajímavou sportovní zprávu. Trenér Jansa si konečně našel nového asistenta. Stal se jím osmatřicetiletý Mr. Ping Pong. Člověk s licencí i se zkušenostmi z lidově demokratické armády, a s úchvatným držením tabletenisové rakety. Již na prvním tréninku ve středu dokázal během několika minut mužstvu vysvětlit, jak si bezchybně počínat v obraně (viz foto). Tedy vysvětlit věc, kterou Staník hráčům nedokázal vštípit po několik let.
K tomuto kroku musel SK Ohnivec Městečko přistoupit poté, co se bývalý asistent začal více věnovat dívčí společnosti, než tréninkovým jednotkám a Staník trpěl na trénincích 3 proti 3 osamělostí.
P.S. dle zákulisních informací je ale nový asistent nevlastním bratrancem otce beka SKO Jendy Ilčinsena Kučery. Nechť žije rovný boj o sestavu. Za dvě severokorejská slovíčka vám nový asistent vyčistí i kopačky.

Těšíme se na přípravu

3. července 2012 v 13:58 | Drevokocurisko |  Články
Přináším novinky ohnivé, ohni mě, ohni jí, ohni vstříc, novinky po čtyřech, novinky, co vám musím říct a vyprávět, ač tají se dech.
Poslední zápas sezony v Pavlíkově, který skončil zase remízou už jsem ani nerozpitvával, páč bych si po dvou třech větách otupil skalpel a navíc si uříz vostudu, stejně jako na hřišti. Následně jsem nerozříznul ani průběh dokopné, která se nesla v podobně leklém duchu jako celá jarní sezona. Nicméné bronzová příčka po pádu do okresu není zase tak špatný výsledek, pokud si vezmeme, že řada týmů před námi, které sestoupily z kraje, měly následující sezonu v okrese značné problémy. Tím ale nezakrývám zároveň zklamání, protože bylo v našich schopnostech dokopat lepší výsledek, ale mám dojem, že to nebylo v našich silách...
Nezbývá než narýsovat tlustou čáru a zabývat se fotbalem budoucím.
Program je následující: 14.7. se sejdeme v 17 hodin v Městečku na hřišti. Trávník je krásný, akorát chundelatý, tak koukejte přijít. Probereme co a jak.
18.srpna pak hrajeme okresní pohár v Čisté, toť zatím pevný termín. 28.7. o víkendu je pouťová zábava na hřišti, ale jinak nic, protože se pár buněk týmu účastní čučického čutání.
Zatím vše. Shánějte posily, dávejte tipy na přátelská utkání a tréninkové metody. A žijte zdravě! Pozor na blesky a mravní poklesky!