Březen 2013

Fotbaly a akce na hřišti v Městečku jaro - léto 2013

26. března 2013 v 10:00 | Hadřík |  Akce na hřišti 2013
Fotbaly komplet program i se zápasy venku a společenské akce na hřišti v Městečku jaro - léto 2013

18.5. Fotbal Městečko - Pavlíkov od 17:00
25.5. Lužná - Městečko ZMĚNA od 15:00, na hřišti oslava narozenin Keby 40 + Václav Zikmund 40
1.6. Fotbal Městečko - Zavidov od 17:00
8.6. Fotbal Městečko - Hředle od 17:00
15.6. Senomaty - Městečko od 17:00, na hřišti v Městečku Dětský den
22.6. Městečko - Kněževes od 17:00/dokopná
13.7. Rocková zábava hraje Sekec
20.7. Svatba - ZRUŠENO, takže je na hřišti volno
27.7. Pouť - taneční zábava hraje Orion (Kastelán si vzal dovolenou)
31.8. Posvícení - taneční zábava
2.9. Pěkná - s muzikou

Příprava: Lužná - Městečko 4:1 (3:1)

24. března 2013 v 8:38 | Drevokocurisko |  Články
Jelikož se z důvodu klimatické nevhodnosti odložilo celé úvodní kolo okresního přeboru, dohodli jsme přátelský duel s Lužnou. Umělka na Tatranu tak pocítila městecké nohy již počtvrté.
A jako tradičně zápas brzy vypadal na pěknou kšandu. Po vyrovnaném úvodu dala Lužná tři rychlé góly, i s notnou dávkou přispění od Městeckých hráčů a svěřenci trenéra Kůrky zcela ovládli hru. Snížit tragický rozměr hry Městečka se podařilo až po faulu na Makarského, po němž dal gól z penalty na 3:1 Mika.
Druhý poločas už byl o poznání smysluplnější ze strany Ohnivce, přesto spousta chyb v rozehrávce a hlavně neschopnost dostat se do koncovky kazila jakékoliv snahy po zmírnění výsledku. Naopak Lužná mohla z brejků navýšit skóre, ale i jejím hráčům se v koncovce nedařilo. Rozhodčí Fejfar - bez stížností.
Městečko: Kopernický - Patera - Kebrle, Jun, O. Kučera - Makarský, Hadrava, Prokop, J. Šnídl - Fratina, Mika. Střídal Pája Bestajovský.

Městečko - Pustověty 6:3

17. března 2013 v 23:19 | Drevokocurisko |  Články
Čím začít, že byla letošní zima všelijaká a tréninkové možnosti vyšší, než skutečně možné... No to jsou klasická naříkání všech, takže toho nechám, i když Standík pravdu má, to víme všichni, že jsme zrušili i ten jediný trénink v týdnu a scházeli se jen o víkendu. A to je slabota. Přesto lze najít v té letošní zimě dost hezkých chvil, které jsme nejen s fotbalem strávili.
K přátelskému utkání s Pustověty snad jen to, že se hrálo ve vyloženě přátelském duchu, určitě zápas splnil účel pro oba týmy a výsledek tak nějak odpovídá. Zápas jsme si odpískali sami, protože nám ujeli rozhodčí kamsi, ale víte, že to vůbec nevadilo? :-) Venca Bičovský i Kůča to odpískali s přehledem. Akorát maj uplně jiný tabulky... a hodnoty.
Městečko: Kopernický - Heger - J. Kučera (O. Kučera), Jun, Fratina - J. Šnídl, Prokop, Hadrava, Makarský - P. Šnídl, Mika. Pružně střídal Keby. Góly: P. Šnídl 2, Makarský 2 a pak nevim, neviděl sem přes pana Jiráska.

V sobotu 23. 3. 2013 jsme měli hrát v Městečku proti Kněževsi od 15hodin, ale celé kolo je ODLOŽENO na 1. května. Náhradní program tedy obstará přátelský zápas proti Lužné na Tatranu v sobotu od 16:00 hodin.

Příprava: Městečko - Lány 1:4 (1:3)

11. března 2013 v 8:56 | Drevokocurisko |  Články
Ani ve druhém přípravném utkání se nepodařilo konsolidovat sestavu Městečka, a tak nemohlo přijít nic jiného než další prohra. Sice se ohnivci dostali do vedení zásluhou Martina Miky, ale poté již s chutí hrající Lány soupeře z podhradí přehrávaly.
Městečko: Kopernický (Bartyzal) - Langmajer, Patera, Kebrle, O. Kučera, Makarský, Heger, Masarovič, Mika, Fratina, P. Bestajovský, J. Šnídl, Jun.

Pro následující víkend jsou dvě možnosti. Pokud počasí dovolí, hrálo by se v Pustovětech v sobotu od 14:00. Ale předpověď není příznivá. Potom se nabízí varianta neděle UMT Tatran, ale až od 18hodin. Hlašte kdo jak muže případně nemuže...

Legendární prohra

3. března 2013 v 20:16 | Drevokocurisko |  Články
Tak dnes Městečko zaznamenalo legendární prohru 12:0 proti SK Rakovník. Jenže poločas byl jen 2:0, takže dostat poté ve druhém poločase každý 4 minuty gól, to se nestává ani v žákách. Nehrál sem, nechci kritizovat, ale viděl sem a musím kritizovat. Pár lidí kritizuju nejen za přístup k utkání, to ještě vem čert, ale celkově k fotbalu v zimě...
Sestava: Kopernický - Langmajer - O.Kučera, Jun, Fratina - Heger, J. Urban, Prokop. Masarovič - Makarský, J. šnídl.