Srpen 2013

Článek...

28. srpna 2013 v 10:20 | Drevokocurisko |  Články
Hola hej, doplňuji článek k sobotnímu zápasu v Janově tím, že žádný extra článek nebude. Pitvat se v tom už nebudu. Tohle se holt občas stane, že se barikádě podaří odolat. Taky jsme to zažili v I.B třídě, ubráněné vybojované vítězství v pouťové sestavě. Soupeři gratulace k výhře, ale zlepšit by se trochu měl v dalších zápasech, stejně jako Městečko :-)
Kdo se podílel za Ohnivec: Kopernický - Langmajer - O. Kučera, Heger (Patera), Hadrava - J. Šnídl, J. Urban, Prokop, Makarský - Červený, Mika.

P.S. a prosím některé naše hráče, aby si ulevili před zápasem na sobě, nebo doma, nikoliv na druhých :-D

Dnes trénink od 18 hodin, následuje volná schůze, hodina chůze, pak dvě hodiny Ligy mistrů na hřišti u krbu. V hospodě neni TV a není tam vlastně skoro už vůbec nic. A v sobotu od 17hodin přijede Kolešovka:-)

Sezona za dveřmama

22. srpna 2013 v 9:01 | Drevokocurisko |  Články
Kamarádi, nastal čas odložit pádla, obrátit kanoe dnem vzhůru, plavky zavěsit na šňůry... Vracíme se na trávníky. V sobotu vypukneme v Janově od 17 hodin, doufám, že v sestavě maximálně plné. Přestupy a hostování jsou přes obvyklá trouble hotové, hřiště se zelená, a jistě bude i za týden, kdy nás čeká první domácí vystoupení, 31. srpna od 17 hodin proti Kolešovicím. Poté následuje Posvícenská zábava, tak si udělejte volno a vytáhněte manželky a partnerky za kulturou.

V sobotu přátelsky: Ohnivec Městečko - SK Rakovník

8. srpna 2013 v 13:10 | Drevokocurisko |  Články
V sobotu nás čeká náročné přípravné utkání proti SK Rakovník, hrajícímu I. A třídu. Minulý víkend jsme se hráčsky tak uplně nesešli, i tak jsme něco odehráli na turnaji v Hýskově a v neděli chvilku v Tlusticích, a nyní by bylo dobře mít mužstvo pohromadě jak to půjde. Příští týden zřejmě již nic nesehrajeme a jen potrénujeme a další víkend již startuje soutěž. Proto se v sobotu snažme dorazit, jak to jen půjde. V kompletním složení by mohlo jít o velmi kvalitní přípravu proti výbornému soupeři.