Leden 2014

Nezlobte Staníka!

27. ledna 2014 v 14:25 | Drevokocurisko |  Články

Hošíci, tak zimní příprava nám frčí, určitě všichni makáte individuálně, poněvač hromadně se na trénincích někteří bez omluvy nevyskytujete. Nezlobte laskavě Standu, protože až se rozlobí výbor v čele s předsedou, bude to lítat. Proto nyní pár slov právě ke společným aktivitám.

Teď v sobotu zkouška vaší odolnosti a vůle - výběh ze Senomat do Městečka. Je to půlmaraton. Nic nevymýšlejte a přijďte. Kdo doběhne za světla, dostane od Kůči lízátko a možná i něco dobrýho na posilněnou.

Na soustředění se jede 8.2. dopoledne. Nové Město u Mikulova nad Teplicemi. Poblíž města Litvínov, Hrob… Je to sever Čech pro extrémně zeměpisně nepolíbené. Trvání soustředění do středy 12.2.

Bude to stát se vším všudy zhruba stejně jako vždy, tedy 2000 Kč. Vybírám 1000 Kč zálohu předem, abychom měli dostatek financí na nákup kvalitní stravy pro vaše bříška.

Mimo to je potřeba zaplatit na rok Fačru a také klubové příspěvky. Takže si v sobotu vezměte penízky. Příspěvky Fačru jsou v podstatě rovněž příspěvkem na chod klubu, protože Fačr nám za každého člena vyplatí zpět zhruba 230 Kč. Dovolím si tvrdit, že zhruba 500 korun za rok jako vklad do klubu není nic hrozného a zvládnou to i největší lemplové. Odpovídá to 20 vypitým pivům, která někteří zvládnou téměř za jeden večer.