Únor 2014

Sobota trénink, trocha běhu trocha chůze a hráčská schůze

26. února 2014 v 9:01 | Drevokocurisko |  Články
Hošíci, různé formy zimního veselí se blíží ke konci, k začátku se naopak stahují soutěžní mračna. Někteří z vás by tedy měli vyslyšet volání prvních jarních květin, prodlouženého jasu dní a rovněž volání našeho trenéra Staníka a konečně dorazit mezi nás. Na Ohnivci se má hřiště čile k světu a vyhřátá kabina vonící po bukovém dřevě se těší na všechny mrazuneodolné čutálisty. Nebojte, žádné bolestivé tréninky již Staník nechystá.
Doražte třeba i mírně zranění, bolaví, přitroublí... ať si řekneme, co a jak a můžeme případně ještě během měsíce do soutěže poladit kádr.

TRÉNINK UDĚLÁME OD KOLIKA??? Navrhuju třeba až od 15:00. Dvě hodinky trénink, poté sauna a od 20hodin TV sledovačka porcování Klokana!

Důležité k soustředění

6. února 2014 v 8:22 | Drevokocurisko |  Články
Informace k odjezdu na soustředění:

Odjíždíme!

Dobře, tak něco víc. Sraz v sobotu v Městečku po 9. hodině před dílnou mistra Čápa. Rakovnické nabereme v okresním městě před 10. hodinou. Kdo by chtěl jet z Prahy, nechť se domluví s Ickem, nebo švagrem Romanem, u nich je předpoklad, že z hladvního města pojedou.

Dvě až tři auta budou připravena ke svozu v Městečku, ale bude zřejmě potřeba ještě jedno auto vzít v Rakovníku. Proviant i lyže, to vše může být naloženo do dodávky k Čápovi.

Jeden se do Nového Města nad Mikulovem - Osecká chata, znovu připomínám, jde o sever Čech. Buď se jede na Žatec, Most, Litvínov, Hrob... Nebo Louny, Bílina, z Prahy je to pak na Teplice a pak už přímo ke kopci.

Noc vyjde na 300 Kč, spolu s proviantem (jídlo, pivo, kořalka) to bude kolem 2000 Kč. Peníze si připravte hotově, ať to na místě nehoníme. Bankomat na vršku nebude přítomen, námraza by blokovala odchod bankovek. Bankovka nejede a nejede ani Kopí.

Nezapomeňte si sálovky, plavky, boty na běh, čisté spodní prádlo a vícero párů ponožek.