Červenec 2014

Přípravný Ohnivec expres

25. července 2014 v 16:27 | Drevokocurisko |  Články
Po skromné fotbalové pauze je opět potřeba probudit pospávající fotbalisty z letargie, dokopat je na zastávku a usadit do přípravného vláčku, kterému zbývá jen pár stanic do sezony.
Kloučci! Omezte již letní plovárenská bloudění, popíjení míchaných nápojů na dekách a kroťte dívčích srdcí loudění. Nastává období drillu a temna před očima. Kouč vyrobil téměř středověce krutý tréninkový prostředek z plastových vodovodních rourek, Rambo s Rockym již předou posilovací plány, přáteláky jsou a budou. Boj o pevná místa v sestavě začíná. Mladí, prostřední i veteráni, všichni ladí. Prostě se vám klidně může stát (obrazně řečeno), jak píšou dnes hlavní titulky internetu: Šel na obřízku a probudil se bez přirození. Ale Hegy neboj, nemusíš se hned kvůli tomu zamykat s robotem v kamrlíku. Nic horšího než bolavé svaly by tě potkat nemělo. Petr Šnídl odchází na půlroční hostování do Zavidova, posílí nás zřejmě jeho spoluhráč ze sálovky David Rada. Další tváře v jednání.

Příprava začala minulou sobotu. Příprava minulou sobotu vlastně nezačala, neb se dostavili jen 2 hráči a trenér. Příprava tak začala ve středu, kdy se dostavilo 8 hráčů, trenér a předseda klubu. Ohnivcovi zasvítila pochodeň a trenérovi oči nad tolika přítomnými ovečkami. Pokračuje se teď v sobotu od 16:30 proti Hýskovu (I. B třída). Hraje se v Městečku, hřiště je skvěle připravené, kádr bude téměř kompletní (náš Pepík pod stanem, David táty Jirky na vodě), lze tedy očekávat solidní fotbalovou zábavu. Po skončení zápasu pokračuje v areálu SK Ohnivec Městečko od 20:00 zábava pouťová s tancovačkou a pochutinami všech úrovní.

Počasí se očekává příznivé do pozdních nočních hodin. Houby začaly růst. Děti, prázdniny se blíží ke své polovině! Hegy skončil s robotem. Keby ještě neřekl poslední slovo. Úroveň uzenin v obci není ideální. V kostele stále probíhá inventura. Vládíkovy kalifornské žížaly ohrožují místní populaci hnojáčků. Dozrává zelenina a holkám, těm to zatraceně sluší.