Srpen 2014

Sprška dopadla na ohnivce

27. srpna 2014 v 14:13 | Drevokocurisko |  Články

SK Ohnivec Městečko - FC Jesenice 1:5 (0:4)


Hostující tým ještě na jaře pocítil sílu Městečka, když si odvezl jedenáctigólový debakl. V 1. kole nové sezony však Jeseničtí vrátili Městečku vše i s obvyklými úroky. Poločasový výsledek 0:4 byl pro domácí bolavým vykročením.

Jesenice dorazila posílena o elitní hráče Oráčova, který tým přihlásil jen do IV. Třídy a sílu takto spojeného týmu domácí pociťovali od prvních minut. Ohnivcova squadra se naproti tomu rozjížděla pomalu, hrála jen takový fotbálek a to na důrazného a přesného soupeře nestačilo. Prvních pár šancí chytil nový gólman Městečka Lukáš Procházka, na ty další už nestačil. Městečko se mohlo dostat do zápasu z penalty po faulu na Hajného za stavu 0:1, ale Pepík Šnídl neproměnil.

Druhý poločas se spíš dohrával, šance byly na obou stranách, výsledkem byla již jen penalta pro Oráčov a čestný úspěch Jirky Urbana za Městečko.

Zápasu chyběla i větší kulisa, když nedorazilo mnoho domácích fanoušků. Jakoby to chtěli mít všichni co nejdříve odbyté.

Na druhou stranu žádná tragédie se nestala, Jesenice hrála velmi dobře a i takové zápasy fotbal přináší a vše se dá napravit. Přesto je to varováním. Bez větší zarputilosti a semknutosti to asi nepůjde. Lážo plážo letních čutaných je pryč.


Městečko: Procházka - J. Šnídl - Heger, Langmajer, O. Kučera - Prokop, J. Urban, Rada (Patera), Makarský - Hajný, J. Loder.