Leden 2015

Soustředění a sobota 7.2. trénink účast

26. ledna 2015 v 15:06 | Drevokocurisko |  Články
Nazdar čutálisti. Jak už psal kouč v posledním komentáři teď už předposledního článku, začala příprava na novou sezonu a s některými z vás to ještě ani nehnulo. První trénink účast 4 schopné kusy, druhý trénink po týdnu účast opět 4 schopné kusy.
Různé důvody nám účast v sobotu na tréninku znemožňují, to lze pochopit, ale zlepšujme se :-) Osobně se už těším na tváře, které jsem neviděl od předzimního listopadění.
Následuje další trénink v Městečku v sobotu 7. února od 13:30 hodin. Zatím je skóre tréninků 4, 4 a 3 hráči. Je potřeba domluvit detaily k soustředění, tak si udělejte čas, i ti kteří ještě nebyli.

NOTY K SOUSTŘEDĚNÍ
SOUSTŘEDĚNÍ
Dalším důležitým bodem je soustředění. V sobotu se celkem dala dohromady základní skupina, s účastí je již téměř spokojen i věčně nespokojený kouč Stanislao. A teď DULEŽITÉ: na základě žádostí a množících se odjezdů kvůli práci již v úterý, jsem domluvil, že můžeme přijet již v pátek 13.2. a domů se tedy pojede v úterý 17.2 dopoledne. Je to potvrzené, jiné změny už nebudou. Příjezd v pátek je domluven nejdříve na 15.hodinu.

Dále si nezapomeňte rezervovat termíny přátelských zápasů: 22.2. od 17:00 UMT Beroun Městečko - Hýskov (I.B třída), 1.3. od 15:00 Slaný B - Městečko (travnaté hřiště Slaný) a 7.3. další match Městečko - Tlustice (buď od 15.00 na přírodě v Tlusticích nebo od 18.30 na UT Beroun)