Červenec 2015

Fotbalové prázdniny Ohnivcovy

3. července 2015 v 12:23 | Drevokocurisko |  Články
Mně je takovej hic, že bych nejradši z plných plic, se nadechnul a do chladný řeky se ponořil. Plaval mezi stříbrnými tloušti, a pak se ohřál v pobřežním písku, jak v africký poušti a číhal na nahatý holky v houští. Léto dopadlo nejen na moji hlavu, ale i na fotbal na Ohnivci. Neděje se prakticky nic. Někdo má v hlavě holky, někdo dutinu bez výplně. Trávník osiřel a jen pije a pije. Tomu se nyní věnuje i skoro celý výbor a hráčský kádr. Minulý týden jsme ještě sehráli již skoro tradiční přátelský zápas s bandou sálovkářů Chemcomex od Petra Šnídla, kteří letos nevybojovali titul v Lize mistrů, nicméně na nás opět stačili. Prohra 4:2 byla ještě milosrdná, a hlavně to byl dobrý trénink a některé akce sklidily potlesk fanoušků. Ti si našli cestu i na toto přátelské utkání. Představili jsme již první plánovanou posilu Patrice, který je z daleka a měl by posílit naši útočnou vlnu.

Co se týká nové sezony, tak je velmi pravděpodobné dle zákulisních infos, že domácím hracím dnem bude sobota. Většina týmů v I. B třídě hraje v nědeli, takže nám svaz nejspíš vyhoví. A zařazeni budeme skoro jistě do skupiny A, tak klasika týmy z Kladneska, Prahy západ, Berounsko Hýskov, Nižbor...

První trénink trenér naplánoval na 18.7. Přípravný zápas je zatím jeden a to 8.8. doma s Královým Dvorem.
Příští týden v sobotu 11.7. je na hřišti rocková zábava Sekec, přijímáme pomocníky na obsluhu. 25. 7. jsou pouťové slavnosti na návsi a posléze večer se skupinou LeitMotiv na hřišti.