Únor 2018

Městečko si na úvod přípravy zastřílelo

7. února 2018 v 9:56 | Drevokocurisko |  Články
Krásný Dvůr - Městečko 2:8 (2:4)

K prvnímu zápasu v roce 2018 Městečtí vyrazili až do Kadaně, kde se utkali s druhým týmem lounského přeboru Krásným Dvorem, jemuž kapitánuje náš bývalý spoluhráč Marian Hrouda.
Na Marianovo pozvání jsme se nezachovali jako správní hosté a jeho týmu nakonec uštědřili dost krutou porážku. Měli smůlu, že to tam padalo především Urbisovi. Nejenže mu to střílelo, ale góly byly i na umělecký dojem téměř dokonalé. To se to potom hrálo a soupeři klesalo sebevědomí. Dvě téměř šibenic, ekvilibristická stahovačka míče ze vzduchu a přesné zakončení... Přesto i Krásňák trestal občasná naše pěší zaváhání a nedůslednosti.
Po změně stran už to byl naprosto uvolněný fotbal, góly dávalo Městečko téměř do prázdné brány, Krásnému Dvoru se nepodařilo překonat Abraháma ani jednou. Až na dva ostřejší zákroky Chlaďar a Hegyho se vzrušení toulalo patrně někde v automatových hernách centra starobylého města Kadaně.
Městečko představilo i několik posil, tajných posil a ještě tajnějších hostů, o kterých ani nemohu psát (Prosíme tátu Jirku, aby nenapovídal ani nenaznačoval). Zřejmě naposledy se v dresu Ohnivce představil Patrice Baba Musah, který odchází pracovně do Tábora. Nemocnice města Tábora, nikoliv nějakého uprchlického zařízení.

Góly: Urban 4, Vodrážka 2, Prokop a nevím (že by Patrice?Divný. Že by pan Mirek?Ještě divnější. Čáp nebyl, tomu leklo auto před Kněževší, tak kdo? Hegy taky blbost. Jedině snad Hadřík, ale zpytuju a taky blbost, mé nohy na to nebyly).

Městečko: Abrahám - Křikava - Chládek, Heger, Kučera (Loder) - Prokop, Urban, Hadrava (Jun), Bauer (Ryba) - Hajný (Patrice), T. Vodrážka.

První utkání roku 2018 je tu!

2. února 2018 v 9:00 | Drevokocurisko |  Články


Aktuální informace:

Zítra od 13:00 hrajema v Kadani s Krásným Dvorem.

Sraz v 11:00 v Rakovníku u sokolovny. Auta se tam doladí, ať je zaplníme a nejezdí někdo zbytečně sám.

Tréninky jsou a budou každý čtvrtek v tělocvičně na ekonomce od 19:00, poté osvěžení u pana Mirka. To je pevně dané. Soboty pak budeme aktuálně domlouvat jak časově, aby vyhovovalo co největšímu počtu hráčů.