Povinná výhra s úsměvem na konci

2. května 2018 v 11:25 | Drevokocurisko |  Články

SK Ohnivec Městečko - Sokol Kroučová 9:2 (4:2)


Jak bylo prognózováno v článku po zápase s Kněževsí, jsou horší a lepší zápasy. Tentokrát to vyšlo, i když byl soupeř slabší a bojuje se Slabcemi o záchranu, i když se Městečko opět nevyvarovalo hluchých minut hry… Třeba na podzim porazila Kroučová zrovna Kněževes, letos vyhrála v Kolešovicích, prostě je okresní přebor vcelku vyrovnaný a porazit pro jednou může každý každého.

Městečko nezačalo nikterak divoce, ale stačilo využít rychlé jednoduché akce s přesným zakončením Petra Šnídla a bylo z toho pohodové vedení 2:0. Na penaltu už se pomalu chystal Patrice nebo Hégy (to jen malé rýpnutí ze zápasu se Slabcemi). Zahozená penalta se nekonala, ale konal na druhé straně nejlepší hráč hostí František Machovský. Tenhle šikovný chlapík se silným moravským akcentem, kterému zřejmě obránci Ohnivce moc nerozuměli, si naopak rozuměl s míči značky select. Nejdříve prostřelil Abraháma z úhlu a potom po slalomu speciálu celkem z dálky levačkou zamířil k tyči a balon plesknul o Ábovy rukavice do brány - 2:2. Vyrovnáním Ohnivec arena ztichla. Domácí nastartovala až penalta za stažení Jirky Urbana, kterou proměnil Petr Šnídl. Když pak Petr Šnídl udeřil počtvrté z úhlu prudkou ranou pod břevno, musíme uznat, bylo po zápase - 4:2.

Druhá půle se odehrála v prvomájovém duchu jarní bezstarostnosti, hosté mohli sem tam snížit, domácí mohli sem tam přidat víc než dalších 5 gólů. Když za stavu 4:2 křičel někdo z diváků deset, zdálo se to jako pošetilost, nicméně v závěrečných pěti minutách k této metě totálního debaklu mohl Městečko dovést Hajný (tentokrát opravdu nehrál, byl to fiktivní Patera) nebo Ryba. Za připomenutí stojí 6 gólů Petra Šnídla. Jednou se zaslouženě trefil i Jirka Urban a nákopem nohy obráncovy fiktivní Patera - Hajný.


Městečko: Abrahám - Křikava - Kučera, Jůna (Ryba), Loder - Prokop (Jun), Urban, Heger, Patrice - P. Šnídl, Hajný.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama