Vítězný end, ale nebyl to dent du géant

19. června 2018 v 10:47 | Drevokocurisko |  Články
FC Zavidov B - SK Ohnivec Městečko 2:3 (0:3)

Poslední zápas sezony se Městečku v zásadě povedl, pokud zacílíme pouze na výsledek. Kdo byl na zápase, tak nemusel mít až tak povedený pocit, přesto je prostě výhra venku ceněna. Po prvním poločase vypadalo vše hladce až sladce, tři docela pěkné góly Petra Šnídla, Jury Urbana a Hadříka, páteční předehrávka se pro hosty vyvíjela správným směrem. Jenže po přestávce myslím začali domácí víc běhat a hrát na větší riziko dopředu a rázem z toho bylo snížení po gólu Dana Devery. Otevřená hra Zavidova za vyrovnáním zcela dle fotbalových zákonitostí přinášela díry v jejich obranné síti. Jenže ohniváci se předháněli v neproměňování šancí, až se ujala na druhé straně střela Vanického a bylo drama až do konce. Městečko totiž nedokázalo odskočit a klepalo se o výsledek, který s kouskem štěstí uhájilo.

Městečko: Loder - Křikava - Heger, Jůna, Grill - Prokop, Hadrava, J. Urban, Ryba - P. Šnídl, Hajný.

V tabulce nám patří průměrné sedmé místo. Hodnocení neutrální, možnosti polepšení do nové sezony jistě jsou.
Díky všem, kteří chodili pravidelně i méně pravidelně, i těm, které známe hlavně z internetu ze selfie záběrů (pro starší generaci - fotky sebe sama), ale i těm, kteří nechodili vůbec, alespoň jsme ztatili naději. Děkování je taková patosu přeteklá povinnost, ale třeba předsedovi El Pedrovi Čápovi je potřeba poděkovat, protože se v sezoně postaral o tolik věcí, že to většinu z nás ani nenapadne. Podobně trenérovi Stanzovi Jasnovi, vedoucímu Jonatánkovi, asistentu Pájovi, paní Kadrnoškové, pokladní Evě, finanční Ilonce, sekáčům trávy Zdeňkovi Megymu a Mirkovi Kebymu, a fanouškům a příznivcům, kteří již dlouhá léta vytvářejí nedílnou součást zážitku fotbalu v Městečku.

Sobotní dokopná byla dost divoká. V neděli jsem byl uklízet a zážitek do nebyl pro slabé povahy. Nedopalky příště odhazujte do nádob. Pecky od třešní rovněž odhazujte do nádob, nebo třešně raději vůbec na hřiště nenoste. Sklenicemi netřískejte o zem, ani o nic jiného. Dojídejte chléb a uzeniny. Zelenina je naprosto zbytečná pro vás. Nepatlejte barevný alkohol všude kolem, to není žádný umění. A kafe s lógrem rušíme úplně.

Ve středu se odjíždí na cyklovýlet hráčů na Moravu do Nového Šaldorfu. Kdo by měl ještě nutkání, nebo se chtěl zastavit, někde tam budem do neděle.

Posily už jsou zadané a vyřízené (a těšte se, je jich dost a jsou kvalitní, hezké, trvanlivé). Přátelské zápasy domluvené zatím na 4.8. s Královákem doma do 17:00, 11.8. bude nejspíš Tlustice (někde, kdesi).
 


Komentáře

1 Honza L. Honza L. | 20. června 2018 v 21:35 | Reagovat

Sem přes víkend relativně nedaleko :) ...v Mikulově :)
...tak sedoražte podívat na Kluka Puka ...fotbalová akce v Mikulově s hokejma z NHL :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama